Oslava republiky na Vysočině

Dvě desítky závodníků oddílu kanoistiky TJ Ostrožská Nová Ves absolvovalo na Vysočině pětidenní kondiční soustředění. Jeho náplní byly výjezdy (i sjezdy) na horských kolech, posilování, běhání, plavání a strečing. 28. října se jeho účastníci zapojili v Novém Městě na Moravě do oslav výročí vzniku Československa účastí v třetím ročníku Sokolského běhu republiky. V chlapecké kategorii do čtrnácti let patřila první tři místa Ostrožské Nové Vsi-zvítězil Štěpán Janoška před Vojtěchem Tischerem a Dalimilem Knotkem. Hlavní závod absolvovala šestice Vít Pjajčík (23.), Jiří Janoška (31.), Petr Zalubil (28.), Michal Pjajčík (22.), Tomáš Cícha (20.) a Richard Podráský (26.).
Kanoistky Studničková a Andrýsková trénovali poslední říjnový týden spolu s členy reprezentačního družstva juniorů a juniorek ČR ve sportovním centru v Nymburce.

Následující sobotu čekají uchazeče o zařazení do Sportovního Centra Mládeže (Ondřeje Prchlíka, Kláru Studničkovou, Simonu Andrýskovou a nově Štěpána Janošku s Danielem Knotkem) pozměněné testování obecné připravenosti v Praze.

kompletní výsledky Sokolského běhu republiky