Plán do 27.9.

úterý, 27.9., odpoledne (všichni)

  • od 15:00-cca.19:00 (´11 a st.; příchod dle možností)
  • bude upřesněno (přípravka 2012 a ml.; Bohumil Kusák)

(pádlování/úklid lodí; bójek) a saunování/výklus & strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Okresní kolo základních a středních škol v přespolním běhu, Uherský Ostroh


neděle, 25.9., 9:30-cca.12:00 (2012 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

MČR 5km a V.závod ČP mládeže, Týn/Vltavou

sobota, 24.9., dopoledne (přihlášení)

MČR 5km a V.závod ČP mládeže, Týn/Vltavou

pátek, 23.9., odpoledne (2013 a st.)

  • 14:15/15:00 sraz u garáže u fotbalového hřiště na odjezd do Týna nad Vltavou (přihlášení)
  • 15:45-cca.18:00 (2012 a st.; Marek Mazur)
  • bude upřesněno (přípravka 2012 a ml.)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Přihlášky Okresní kolo základních a středních škol v přespolním běhu, Uherský Ostroh (přihlašují školy; informujte se u vyučujících TV)

čtvrtek, 22.9., 16:00-cca.19:00 (2009 a st.)

pádlování, posilování, výklus a strečing & vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 21.9., odpoledne (2009 a st.)

  • 15:30-cca.18:00 (kanoisti, žactvo a TrJa, ZaMa)
  • 16:30-cca.19:00 (dorost, TiVo a ostatní, co nestíhají v 15:30)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 20.9., odpoledne (všichni)

  • 15:45-cca.18:00 (2010 a ml.; Marek Mazur)
  • 16:00-cca.19:00 (ostatní ´09 a st.)
  • bude upřesněno (přípravka 2012 a ml.; Bohumil Kusák)

pádlování, posilování a saunování/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

přihlášky MČR 5km a V.závod ČP mládeže, Týn/Vltavou

neděle, 18.9., 9:00-cca.12:00 (2012 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 17.9., dopoledne (2009 a st.)

  • 8:30-cca.11:00 (kanoisti & žactvo)
  • 9:30-cca.12:00 (kajakáři 2007 a st.+TiVo)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

pátek, 16.9., odpoledne (2013 a st.)

  • 14:30-cca.17:00 StuKl, BaNi, NěJo
  • 15:30-cca.18:00 (ostatní; 2 skupiny)
  • 15:45-cca.18:00 (2010 a ml.; Marek Mazur)
  • 16:45-cca.19:00 (přípravka 2012 a ml.; Richard Podráský)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

čtvrtek, 15.9., 16:00-cca.18:00 (2009 a st.)

posilování/pádlování, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 14.9., odpoledne (2009 a st.)

  • 15:30-cca.17:30 (žactvo a KnDn, ZáLu, TrJa, ZaMa; Petr Zalubil)
  • 17:00-cca.19:00 (dorost, TiVo a ostatní, co nestíhají v 15:30)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 13.9., odpoledne (všichni)

  • 15:00-cca.17:30 (rychlejší kajakáři ´06 a st., kteří stihnou)
  • 15:45-cca.18:00 (2010 a ml.; Marek Mazur)
  • 16:00-cca.18:30 (ostatní ´09 a st.)
  • 16:45-cca.19:00 (přípravka 2012 a ml.; Richard Podráský)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

neděle, 11.9., 9:30-cca.12:30 (2012 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Regata olympijských nadějí s Ondřejem Prchlíkem a Klárou Studničkovou, Bratislava, SVK

sobota, 10.9., 9:30-cca.12:30 (2009 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Regata olympijských nadějí s Ondřejem Prchlíkem a Klárou Studničkovou, Bratislava, SVK

25.Memoriál Bóži Karlíka – Bacunda cup, Častoboř ČeJo, ČeJá, ČeJu

pátek, 9.9., 16:00-cca.19:00 (všichni)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Regata olympijských nadějí s Ondřejem Prchlíkem a Klárou Studničkovou, Bratislava, SVK

čtvrtek, 8.9., 16:00-cca.19:00 (2009 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Regata olympijských nadějí s Ondřejem Prchlíkem a Klárou Studničkovou, Bratislava, SVK

středa, 7.9., 16:00-cca.19:00 (2009 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

PrOn, StuKl odjezd na regatu olympijských nadějí, Bratislava, SVK

úterý, 6.9., odpoledne (všichni)

2007 a st. od 14:30 (příchod dle časových možností)

závodníci 2012-2008 15:45-19:00

přípravka 2012 a ml. dle pokynů Bohumila KUSÁKA

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Úklid po XXX. Mezinárodním Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

pondělí, 5.9., 16:00 (PrOn)

pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

Úklid po XXX. Mezinárodním Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

neděle, 4.9., 10:30 a odpoledne (2009 a st. nestartující v SZG, SEZ/ČER a FRM)

pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

vytrvalostní běh a strečing (individuelně)

50. Černožický kilometr

sobota, 3.9., 14:30 (2007 a st. nestartující v SZG, SEZ/ČER a FRM; individuelně)

pádlování, posilování a vypádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

Mistrovství světa juniorů a do 23ti let s Ondřejem PRCHLÍKEM a Jiřím ZALUBILEM, Szeged, HUN

XXV. Pohár Sezemic

Putovní pohár Frýdku-Místku

pátek, 2.9., 15:45-cca.19:00 (2011 a st. nestartující v SZG, SEZ/ČER a FRM)

pádlování, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Mistrovství světa juniorů a do 23ti let s Ondřejem PRCHLÍKEM a Jiřím ZALUBILEM, Szeged, HUN

čtvrtek, 1.9., 16:00-cca.19:00 (2009 a st. a startující v SEZ/ČER a FRM)

pádlování, posilování, strečing a vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

Mistrovství světa juniorů a do 23ti let s Ondřejem PRCHLÍKEM a Jiřím ZALUBILEM, Szeged, HUN

středa, 31.8., 16:00-cca.19:00 (2009 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Mistrovství světa juniorů a do 23ti let s Ondřejem PRCHLÍKEM a Jiřím ZALUBILEM, Szeged, HUN

úterý, 30.8., 15:30-cca.19:00 (všichni)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Úklid po XXX. Mezinárodním Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

pondělí, 29.8., 15:30-cca.19:00 (2011 a st.)

Úklid po XXX. Mezinárodním Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

neděle, 28.8., dle pokynů (všichni)

XXX. Mezinárodní Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

soustředění RDJ před ON, Račice, StuKl

sobota, 27.8., dle pokynů (všichni)

XXX. Mezinárodní Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

soustředění RDJ před ON, Račice, StuKl

pátek, 26.8., 16:00-cca.19:00 (všichni)

pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

XXX. Mezinárodní Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

17:30 Start Prologue „Okolo Čtverca“ (startují všichni)

soustředění RDJ před ON, Račice, StuKl

XXX. Mezinárodního Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

čtvrtek, 25.8., 16:00-cca.19:00 (všichni)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ před MSj, Račice, PrOn

soustředění RDJ před ON, Račice, StuKl

přípravy XXX. Mezinárodního Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

středa, 24.8., 15:30-cca.19:00 (všichni)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ před MSj, Račice, PrOn

soustředění RDJ před ON, Račice, StuKl

přípravy XXX. Mezinárodního Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

úterý, 23.8., 15:30-cca.19:00 (všichni)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ před MSj, Račice, PrOn

soustředění RDJ před ON, Račice, StuKl

přípravy XXX. Mezinárodního Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

neděle, 21.8., 9:30-cca.13:00 (všichni)

instalace závodní dráhy a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ před MSj, Račice, PrOn

soustředění RDJ před ON, Račice, StuKl

přípravy XXX. Mezinárodního Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

sobota, 20.8., 9:30-cca.13:00 (2010 a st.)

instalace závodní dráhy a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

StuKl vázání lodí a převoz do Přerova

soustředění RDJ před MSj, Račice, PrOn

přípravy XXX. Mezinárodního Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

pátek, 19.8., 15:30-cca.18:00 (všichni)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ před MSj, Račice, PrOn

přípravy XXX. Mezinárodního Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

čtvrtek, 18.8., 15:30-cca.18:00 (2010 a st.)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ před MSj, Račice, PrOn

uzávěrka přihlášek na XXX. Mezinárodní Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

přípravy XXX. Mezinárodního Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

středa, 17.8., 15:30-cca.18:00 (všichni)

pádlování a posilování v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ před MSj, Račice, PrOn

přípravy XXX. Mezinárodního Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

pondělí, 1.8. – úterý, 16.8. (2011 a st.; netýká se začátečníků)

volno

nominovaní z MČR dle pokynů (PrOn trénink od pondělí, 8.8.)

2012 a ml. & začátečníci trénink dle pokynů

přípravy XXX. Mezinárodního Mistrovství Moravy v rychlostní kanoistice SLOVÁCKÁ 5OO

neděle, 31.7./pondělí, 1.8., dle pokynů (startující v Račicích)

úklid lodí

čtvrtek, 28.7. – neděle, 31.7. (přihlášení)

Mistrovství ČR (IV.závod ČP), Račice (nominační závod na MS juniorů, regatu Olympijských Nadějí/2007-2005, vyjíždění bodů do SCM/2008-2005 a SpS/2012-2008)

středa, 27.7., dle pokynů (přihlášení)

odjezd do Račic, příprava zázemí, rozcvičení a rozpádlování

úterý, 26.7., dopoledne (2010 a st.) i odpoledne (2012 a st.)

  • 9:00-cca.10:30 (kanoe a pomalejší kajaky)
  • 10:30-cca.12:00 (ostatní)

pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:00-cca.19:00

pádlování a strečing, vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

pondělí, 25.7., dopoledne i odpoledne (2010 a st.)

  • 9:00-cca.10:30 (rychlejší)
  • 10:30-cca.12:00 (kanoe a pomalejší kajaky)

pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:30 (změna !)-cca.18:00

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

neděle, 24.7., 10:00-cca.12:30 (2012 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

přihlášky (včetně stravování) MČR + IV.ČP mládeže, Račice

pátek, 22.7., dopoledne (2010 a st.) i odpoledne (2012 a st.)

  • 9:00-cca.10:30 (kanoe a pomalejší kajaky)
  • 10:30-cca.12:00 (ostatní)

pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:00-cca.18:00

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

schůzka rodičů a organizačního týmu MMM SLOVÁCKÁ 500 (18:30)

čtvrtek, 21.7., dopoledne i odpoledne (2010 a st.)

  • 9:00-cca.10:30 (rychlejší)
  • 10:30-cca.12:00 (kanoe a pomalejší kajaky)

pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:00-cca.18:00

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 20.7., 16:00-cca.18:00 (2012-2010)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 19.7., dopoledne (2010 a st.) i odpoledne (2012 a st.)

  • 9:00-cca.10:30 (kanoe a pomalejší kajaky)
  • 10:30-cca.12:00 (ostatní)

pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:00-cca.18:00

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

pondělí, 18.7., dopoledne i odpoledne (2009 a st.)

  • 11:00-cca.12:30

pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:00-cca.18:00

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

pátek, 15.7., 15:30 – cca. 18:00; Marek MAZUR (startující v Račicích netrénující u Zvíkova; 2012 a st.)

pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

neděle, 3.7. – sobota, 16.7.

Předrepublikové soustředění u Zvíkova

PrOn 8.-15.7. soustředění s USK Praha, Račice

StuKl 10.-16.7. soustředění s Přerovem, Otrokovice

pátek, 1.7. – neděle, 3.7.

II. NZ RDS a ČP mládeže Račice

čtvrtek, 30.6., dle pokynů

sraz u garáže u fotbalového hřiště na odjezd do Račic

středa, 29.6., viz.níže

  • dopoledne

ZŠ Uh.Ostroh (9.A) na loděnici

individuelní trénink dle dohody

  • 15:00-cca.19:30 (všichni účastníci předrepublikového soustředění u Zvíkova)

pádlování, běh a vázání lodí & nakládání vybavení/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 28.6., viz.níže (všichni)

  • dopoledne

ZŠ Ostrožská Lhota (I.stupeň) na loděnici (pomocníci žádoucí)

individuelní trénink dle dohody

  • 15:30-cca.18:30 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:30 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)
  • 16:15-cca.18:00 (2012-2013)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

pondělí, 27.6., (všichni)

  • dopoledne

ZŠ Uh. Ostroh (5.A) na loděnici (pomocníci žádoucí)

přihlášky II.NZ RDS + III.ČP mládeže, Račice

neděle, 26.6., viz.níže

  • 9:00-cca.12:00 (všichni; vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • odpoledne (´07 a st.; individuelní trénink dle dohody)

sobota, 25.6., viz.níže

  • dopoledne (PrOn, StuKl & StTe; individuelní trénink dle dohody)
  • 15:15-cca.18:00 (2009 a st.; vedoucí Richard PODRÁSKÝ/Michaela TISCHEROVÁ)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Trenčianská regata, SVK

pátek, 24.6., viz.níže (všichni)

  • dopoledne

ZŠ Ostrožská Lhota, II. stupeň na loděnici (pomocníci žádoucí)

  • 14:30-15:30 (18:30; noví zájemci 2009-2011 nezařazení do tréninkové skupiny)
  • 15:30-cca.18:30 (2011 a st.)

pádlování, běh, strečing/saunování a vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:15-cca.18:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování, případně vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

čtvrtek, 23.6., 16:00-cca.18:00 (2009 a st.)

pádlování, posilování a strečing s výklusem v areálu loděnice (a jeho okolí)

ZŠ ONV & Dresden, GER na loděnici

středa, 22.6., viz.níže (2009 a st.)

  • 17:00-cca.19:00 (2009 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 21.6., viz.níže (všichni)

  • dopoledne

ZŠ Mařatice, ZŠ Hradištko na loděnici (pomocníci žádoucí)

  • 14:30-15:30 (18:30; zájemci 2009 a ml. z pátečního školního pádlování)
  • 15:30-cca.18:30 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:30 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)

posilování, pádlování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

přihlášky Trenčianská regata, SVK

pondělí, 20.6.

žáci HC Uherský Ostroh na loděnici (Šácha)

neděle, 19.6., 9:00-cca.12:00 (2010 a st. nestartující v Hranicích); dle pokynů (přihlášení)

pádlování, posilování a strečing s výklusem v areálu loděnice (a jeho okolí)

Hranická 200, VML, Hranice

sobota, 18.6., dle pokynů (přihlášení)

Přerovská 200,VML, Přerov

pátek, 17.6., viz.níže (všichni)

  • dopoledne

ZŠ Ostrožská Nová Ves na loděnici (pomocníci žádoucí)

  • 14:30-15:30 (18:30; zájemci z dopoledního školního pádlování)
  • 15:30-cca.18:30 (2011 a st.)

pádlování, běh, strečing/saunování a vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:15-cca.18:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování, případně vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

čtvrtek, 16.6., 16:00-cca.18:00 (2009 a st.)

pádlování, posilování a strečing s výklusem v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 15.6., viz.níže (2009 a st.)

  • 15:30-cca.18:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 16:30-cca.19:00 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak. & nestíhající trénink v 15:30)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 14.6., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:00 (2009 a st.)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)
  • 16:00-cca.19:00 (2009 a st., kteří nestíhají 15:00)

pádlování, posilování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:15-cca.18:00 (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

přihlášky Hranická 200, VML

pondělí, 13.6., (všichni)

přihlášky Přerovská 200, VML

neděle, 12.6., dle pokynů (přihlášení)

Moravský pohár a Český pohár benjamínků,VML, Kojetín

sobota, 11.6., dle pokynů (přihlášení)

Moravský pohár a Český pohár benjamínků,VML, Kojetín

pátek, 10.6., viz.níže (všichni)

  • 15:30-cca.18:30 (2011 a st.)

běh, pádlování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:15-cca.18:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

čtvrtek, 9.6., 16:00-cca.18:00 (2007 a st.)

pádlování, posilování a strečing s výklusem v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 8.6., viz.níže (2009 a st.)

  • 15:30-cca.18:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 16:30-cca.19:00 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak. & nestíhající trénink v 15:30)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 7.6., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:30 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:30 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)

posilování, pádlování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:15-cca.18:00 (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

Valná hromada TJ ONV (19:00)

pondělí, 6.6., (všichni)

přihlášky Moravský pohár a Český pohár benj., Kojetín

neděle, 5.6., 9:30-cca.12:00 (2011 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

NZ juniorů a 23 + II.ČP mládeže (vyjíždění nominací na MEj& U23, bodů do SCM a SpS), Račice

sobota, 4.6., dle pokynů (přihlášení)

NZ juniorů a 23 + II.ČP mládeže (vyjíždění nominací na MEj & U23, bodů do SCM a SpS), Račice

pátek, 3.6., 15:45-cca.18:30 (2011 a st.)

pádlování, běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

NZ juniorů a 23 + II.ČP mládeže (vyjíždění nominací na MEj& U23, bodů do SCM a SpS), Račice

čtvrtek, 2.6., dle pokynů (přihlášení)

odjezd do Račic a následně rozpádlování

středa, 1.6., viz.níže (2009 a st.)

  • 14:30-cca.19:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 16:00-cca.19:30 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak. & nestíhající trénink ve 14:30)

pádlování, běh a strečing/vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 31.5., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:30 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:30 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)

pádlování, posilování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:15-cca.18:00 (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

oddílová rada a jednání TJ ONV

neděle, 29.5., 9:30-cca.12:00 (2011 a st.)

pádlování, běh/posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Světový pohár Poznaň, POL s Jiřím Zalubilem

Světový pohár v maratonu Praha

uzávěrka přihlášek NZ juniorů a 23 + II.ČP mládeže

sobota, 28.5., 8:00-cca.11:00 (2009 a st.)

pádlování, posilování/běh a strečing s výklusem v areálu loděnice (a jeho okolí)

Světový pohár Poznaň, POL s Jiřím Zalubilem

Světový pohár v maratonu Praha

pátek, 27.5., viz.níže (2013 a st.)

  • 16:00-cca.18:30 (2011 a st.)

běh, pádlování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:15-cca.18:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

Světový pohár Poznaň, POL s Jiřím Zalubilem

čtvrtek, 26.5., 16:00-cca.18:00 (2007 a st.)

pádlování, posilování a strečing s výklusem v areálu loděnice (a jeho okolí)

Světový pohár Poznaň, POL s Jiřím Zalubilem

středa, 25.5., 16:00-cca.18:00 (2009 a st.) změna !

pádlování, fotbálek/běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 24.5., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:00 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)

pádlování, posilování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:15-cca.18:00 (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

neděle 22.5., 14:00-cca.17:00 (rybářské závody; 2012 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Světový pohár Račice s Jiřím Zalubilem

sobota, 21.5., bude upřesněno (rybářské závody; 2007 a st.)

pádlování, posilování a strečing s výklusem v areálu loděnice (a jeho okolí)

Světový pohár Račice s Jiřím Zalubilem

pátek, 20.5., viz.níže (2012-2013; 2009 a st.)

  • ráno, dopoledne nebo odpoledne (rybářské závody; 2009 a st.)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • bude upřesněno (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

Světový pohár Račice s Jiřím Zalubilem

čtvrtek, 19.5., viz.níže (2011 a st.)

  • 16:00-cca.19:00 (2009 a st.)
  • 17:00-cca.19:00 (2010-2011)

pádlování, posilování a strečing s výklusem v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 18.5., viz.níže (2009 a st.)

  • 15:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.); pokud někdo nestíhá, dorazí v 16:30 !
  • 16:30 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)

pádlování, běh, fotbálek a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 17.5., viz.níže (všichni)

  • 15:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 16:30 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)

pádlování, posilování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • bude upřesněno (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

neděle, 15.5., viz.níže (´13 a st.)

  • 9:30-cca.12:00 (2010-2011; vedoucí Marek MAZUR)
  • 9:30-cca.12:30 (2008-2009; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)
  • 14:00-cca.17:00 (2007 a st.)

pádlování, posilování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

Sprint a dlouhé tratě na Pastvinské přehradě, 17.ročník (přihlášení)

sobota, 14.5., viz.níže (přihlášení)

  • 14:00-cca.17:00 (2009 a st., jenž vynechali v tomto týdnu některý z plánovaných tréninků; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

pádlování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

Open Championship of city Zagreb & 20th Int. Memorial race “Matija Ljubek 2022.“

69. Nymburská 500, Labský pohár (PrOn)

pátek, 13.5., viz.níže (2013 a st.)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011 + ČeJá; vedoucí Marek MAZUR)
  • 16:00-cca.18:30 (2009 a st.; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

pádlování, běh a strečing/saunování; vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • bude upřesněno (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • dle pokynů (přihlášení)

odjezd do Zagrebu, Chorvatsko

PrOn soustředění v Račicích s USK Praha

čtvrtek, 12.5., 15:30-cca.18:00 (2009 a st.)

pádlování, posilování a strečing s výklusem; vázání lodí (přihlášení do Zagrebu) v areálu loděnice (a jeho okolí)

PrOn soustředění v Račicích s USK Praha

středa, 11.5., 15:30-cca.18:00 (2009 a st.)

pádlování, běh a fotbálek v areálu loděnice (a jeho okolí)

PrOn soustředění v Račicích s USK Praha

uzávěrka přihlášek Sprint a dlouhé tratě na Pastvinské přehradě

úterý, 10.5., viz.níže (všichni)

  • 15:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 16:30 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)

pádlování, posilování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:15-cca.18:30 (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sportování a pádlování v areálu loděnice (a jeho okolí)

PrOn soustředění v Račicích s USK Praha

neděle, 8.5., viz.níže (´13 a st.)

  • 10:00-cca.12:30 (2010-2013)
  • 14:00-cca.17:00 (2009 a st.)

běh, pádlování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ, SCM a vybraných zájemců Oboz II. (StuKl, CíTo, PoRi, JaŠt, KnDn, KnDlm, ZáLu, ČeAm, TiVo)

PrOn soustředění s USK Praha

uzávěrka přihlášek 69. Nymburská 500

sobota, 7.5., viz.níže (´09 a st. & přihlášení)

  • 9:30-cca.12:00 (2009 a st.)

pádlování, posilování a strečing s výklusem v areálu loděnice (a jeho okolí)

Offene Österreichische Marathon Staatsmeisterschaft K1/C1 (vedoucí PetrZALUBIL)

soustředění RDJ, SCM a vybraných zájemců Oboz II. (StuKl, CíTo, PoRi, JaŠt, KnDn, KnDlm, ZáLu, ČeAm, TiVo)

PrOn soustředění s USK Praha

uzávěrka přihlášek Open Championship of city Zagreb & 20th Int. Memorial race “Matija Ljubek 2022“

pátek, 6.5., viz.níže (2013 a st.)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011 + ČeJá)
  • 16:00-cca.19:00 (2009 a st.)
  • 16:00-cca.18:00 (2012-2013; vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

běh, pádlování a strečing/saunování; vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ, SCM a vybraných zájemců Oboz II. (StuKl, CíTo, PoRi, JaŠt, KnDn, KnDlm, ZáLu, ČeAm, TiVo + PjVí)

PrOn odjezd do Račic na soustředění s USK Praha

čtvrtek, 5.5., 15:30-cca.18:00 (´09 a st.)

pádlování, posilování a strečing s výklusem; vázání lodě (PrOn) v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ, SCM a vybraných zájemců Oboz II. (StuKl, CíTo, PoRi, JaŠt, KnDn, KnDlm, ZáLu, ČeAm, TiVo)

středa, 4.5., viz.níže (všichni)

  • 15:30-cca.18:30 (2009 a st.)

pádlování, běh a fotbálek v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ, SCM a vybraných zájemců Oboz II. (StuKl, CíTo, PoRi, JaŠt, KnDn, KnDlm, ZáLu, ČeAm, TiVo)

úterý, 3.5., viz.níže (všichni)

  • dopoledne (BaNi)
  • 15:00-cca.18:00 (2009 a st.; pokud někdo nestíhá, dorazí dle možností)
  • 15:30-cca.18:00 (2010-2011 + ČeJá)

pádlování, posilování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:00-cca.18:00 (2012-2013; vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

soustředění RDJ, SCM a vybraných zájemců Oboz II. (StuKl, CíTo, PoRi, JaŠt, KnDn, KnDlm, ZáLu, ČeAm, TiVo)

neděle,1.5., 9:30-cca.12:30 (´11 a st. + ČeJá)

posilování, pádlování a strečing, vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

Testování RDJ, Račice (dle pátečních výkonů; PrOn, StuKl, AnSi & PjVí)

odjezd/přejezd na Oboz II. (PrOn ?, StuKl, CíTo, PoRi, JaŠt, KnDn, KnDlm, ZáLu, ČeAm, TiVo)

pátek, 29.4., viz.níže (2013 a st.)

  • 15:00-cca.18:00 (2009 a st.)
  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011 + ČeJá)
  • 16:30-cca.18:30 (2012-2013; vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

běh, pádlování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

Testování RDJ, Račice (PrOn, StuKl, AnSi & PjVí)

čtvrtek, 28.4., 16:00-cca.18:30 (´09 a st.)

pádlování, posilování a strečing s výklusem v areálu loděnice (a jeho okolí)

PrOn, StuKl, AnSi & PjVí odjezd do Račic (dle pokynů), rozpádlování

středa, 27.4., viz.níže (2009 a st.)

  • 15:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.); pokud někdo nestíhá, dorazí v 16:00 !
  • 16:00 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)

pádlování, běh a strečing, vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 26.4., viz.níže (všichni)

  • 15:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 16:30 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)

pádlování, posilování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • bude upřesněno (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

uzávěrka přihlášek Offene Österreichische Marathon Staatsmeisterschaft K1/C1

pondělí, 25.4.

uzávěrka přihlášek I.NZ RDS + testy RDJ, Račice (PrOn, AnSi, StuKl)

neděle, 24.4., dle pokynů (přihlášení)

I.ČP mládeže – dlouhá trať, Kojetín (vyjíždění bodů do SCM/2008-2005, vyjíždění bodů do SpS/2012-2008)

sobota, 23.4., dle pokynů (přihlášení)

I.ČP mládeže – dlouhá trať, Kojetín (vyjíždění bodů do SCM/2008-2005, vyjíždění bodů do SpS/2012-2008)

pátek, 22.4., odpoledne (´13 a st.)

  • dle pokynů 13:40…14:30-cca.19:00 (nominovaní)

pádlování v Kojetíně, strečing s výklusem

  • 16:00-cca.18:00 (ostatní 2013 a st.)

pádlování a běh, vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

čtvrtek, 21.4., 16:00-cca.18:30 (´09 a st.)

pádlování, posilování a strečing, vázání lodí v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 20.4., 16:00-cca.18:30 (´09 a st.)

pádlování, fotbálek/běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 19.4., viz.níže (všichni)

  • 15:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 16:30 (TiVo, 2007 a st., rychlejší kajak.)

posilování, pádlování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí

  • 16:15-cca.18:00 (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

uzávěrka přihlášek I. ČP mládeže na dlouhé trati, Kojetín (2012 a st.)

neděle, 17.4., 8:45 (všichni pádlující)/13:00 (všichni běhající & šplhající)

XLV. Novoveský přespolák, VML

strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 16.4., 15:30-cca.17:30 (DaJi, CíTo, PoRi, JaŠt, ZáLu, GaMa, JMT, PaKa, ZaOn)

pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ, SCM & zájemců Oboz I. (PrOn, StuKl, AnSi, ČeAm)

pátek, 15.4., viz.níže (2013 a st.)

  • 9:30-cca.12:00 & 15:00-cca.18:00 (2009 a st.)
  • 16:45-cca.18:30 (2010-2013)

pádlování, běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ, SCM & zájemců Oboz I. (PrOn, StuKl, AnSi, ČeAm)

čtvrtek, 14.4., 8:00-cca.18:00 (´09 a st.; dle dopravních možností)

společné trénování v Kojetíně

necestující do Kojetína odpolední trénink dle pokynů Richarda PODRÁSKÉHO

soustředění RDJ, SCM & zájemců Oboz I. (PrOn, StuKl, AnSi, ČeAm)

středa, 13.4., 15:30-cca.18:30 (´09 a st.)

pádlování, běh, fotbálek a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ, SCM & zájemců Oboz I. (PrOn, StuKl, AnSi, ČeAm)

uzávěrka přihlášek i stravování XLV. Novoveský přespolák

úterý, 12.4., viz.níže (všichni)

  • 16:00-cca.19:00 (2011 a st.)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:30 (2007 a st., rychlejší kajak.)

pádlování, běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • bude upřesněno (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

soustředění RDJ, SCM & zájemců Oboz I. (PrOn, StuKl, AnSi, ČeAm)

neděle,10.4., viz.níže (´11 a st.)

  • 9:00-cca.12:30 (2011 a st.)

posilování, pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ, SCM & zájemců Oboz I. (PrOn, StuKl, AnSi, ČeAm)

sobota, 9.4., dle pokynů (přihlášení)

Brněnský dvoukilák, VML

soustředění RDJ, SCM & zájemců Oboz I. (PrOn, StuKl, AnSi, ČeAm)

pátek, 8.4., viz.níže (všichni)

  • od 16:00 (2011 a st.)

běh, pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

vázání lodí (přihlášení na Brněnský dvoukilák)

  • bude upřesněno (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

soustředění RDJ, SCM & zájemců Oboz I. (PrOn, StuKl, AnSi, ČeAm; odjezd 6:00)

čtvrtek, 7.4., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

vázání lodí (PrOn, StuKl, AnSi, ČeAm)

SLP Zlín (GaMa, GaTe, PoSá, KuJi, PoRa)

středa, 6.4., viz.níže (´09 a st.)

  • 15:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)
  • 16:30 (2007 a st., rychlejší kajak.)

pádlování, posilování a fotbálek/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

SLP Zlín (VyEm, VyEr, PrOn)

KONTROLA TRÉNINKOVÝCH DENÍKů

uzávěrka přihlášek Brněnský dvoukilák, VML

úterý, 5.4., viz.níže (všichni)

  • 15:00 (2008 a st. kanoe, 2009, 2008-2007 pomalejší kajak.)

pádlování, běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:30 (2007 a st., rychlejší kajak.)

pádlování, běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • bude upřesněno (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

SLP Zlín (CíTo, PoRi, RoVá, UvJi, StTe & vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

pondělí, 4.4., 17:00-cca.19:00 (´07 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 2.4., dle pokynů (všichni)

  • 8:30-cca.10:00 (2008-2009)
  • 10:00-cca.11:30 (2007 a st.)

běh, pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí); náplň bude upravena dle počasí

  • 14:30-cca.16:00 (všichni včetně alespoň jednoho zákonného zástupce, členové oddílu starší 18ti let, podporovatelé a příznivci, hosté)

Výroční setkání (kinosál ONV)

pátek, 1.4., viz.níže (všichni)

  • od 15:00 (2011 a st.; každý dorazí dle svých časových možností; plán bude upraven dle počasí)

běh, pádlování, posilování a strečing/SAUNOVÁNÍ v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:50-cca.19:00 (2010-2013; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

běhání po vsi, sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

čtvrtek, 31.3., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

SLP Zlín (TrJa, TiVo, DoTo, StTe, GaAl)

středa, 30.3., 16:00-cca.18:30 (´09 a st.)

pádlování, běh/fotbálek a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

SLP Zlín (AnSi, NěJo, JMT, PaKa, ZaOn)

úterý, 29.3., viz.níže (všichni)

  • od 15:00 (2007 a st.; každý dorazí dle svých časových možností)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-cca.19:00 (2008-2009)

běh, pádlování/trenažer, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011)

běh, pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:15-cca.18:00 (2012 a ml.; vedoucí Bohumil KUSÁK)

běh, rozcvičování a pádlování; možnost saunování v areálu loděnice

SLP Zlín (DaJi, StuKl, BaNi, PaJa, ZáLu)

uzávěrka přihlášek XLV. Novoveský přespolák

neděle, 27.3., viz.níže (´13 a st.)

  • 9:00-cca.12:30 (2011 a st.)
  • 10:30-cca.11:30 (2013-2012; vedoucí Bohumil KUSÁK)

pádlování, běh a strečing

brigáda (9:00)

sobota, 26.3., viz.níže

  • 8:30-cca.11:00 (kanoisti/kanoistky a pomalejší kajakářky/kajakáři ´07 a st.)
  • 10:00-cca.12:30 (rychlejší kajakáři, kajakářky/BaNi, ČeAm ´07 a st.

pátek, 25.3., viz.níže (´11 a st.; každý si vybere jeden z časů bez ohledu na věkovou kategorii)

  • 15:00-cca.18:00
  • 15:30-cca.18:30
  • 16:00-cca.19:00

běh, pádlování a strečing s výklusem/saunování

čtvrtek, 24.3., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

pádlování, posilování, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 23.3., 15:30-cca.18:00 (´09 a st.)

pádlování, běh/fotbálek a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úterý, 22.3., viz.níže (všichni)

  • od 15:00 (2007 a st.; každý dorazí dle svých časových možností)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:30-cca.18:30 (2008-2009)

běh, pádlování/trenažer, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011)

běh, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); vedoucí Bohumil KUSÁK

neděle, 20.3., 9:45-cca.11:15 (´12 a st.; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz nejpozději v 9:45 u recepce v bazénu v UH (plavání 10:00-11:00; 3 dráhy); výpomoc s dopravou NUTNÁ !

soustředění Itálie (Peschiera del Garda)/Srbsko (Čurug)

sobota, 19.3., 14:00-cca.18:00 (´09 a st.; vedoucí Petr ZALUBIL)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění Itálie (Peschiera del Garda)/Srbsko (Čurug)

pátek, 18.3., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:30-cca.18:30 (2009 a st.; vedoucí Petr ZALUBIL)

běh, pádlování a strečing s výklusem/saunování

  • 15:45-17:00 (2010-2013; vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

sraz v Aquaparku UH, plavání

soustředění Itálie (Peschiera del Garda)/Srbsko (Čurug)

středa, 16.3., 15:30-cca.18:00 (´09 a st.; vedoucí Petr ZALUBIL)

pádlování, běh v areálu loděnice (a jeho okolí) a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění Itálie (Peschiera del Garda)/Srbsko (Čurug)

úterý, 15.3., viz.níže (všichni)

  • 16:00-cca.19:00 (2011 a st.; vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

běh, pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); vedoucí Bohumil KUSÁK

soustředění Itálie (Peschiera del Garda)/Srbsko (Čurug)

neděle, 13.3., viz.níže; (´12 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (2008 a ml.; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy); výpomoc s dopravou NUTNÁ !

soustředění Itálie (Peschiera del Garda)/Srbsko (Čurug)

sobota, 12.3., dle pokynů (nominovaní)

odjezd na soustředění do Itálie (Peschiera del Garda)/Srbska (Čurug); po příjezdu pádlování

pátek, 11.3., viz.níže (´13 a st.)

  • od 15:00 (2007 a st.; každý dorazí dle svých časových možností)

běh, pádlování a strečing s výklusem/saunování; vázání lodí a nakládání vybavení v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:30-cca.18:30 (2008-2009)

běh, pádlování a strečing s výklusem/saunování; vázání lodí a nakládání vybavení v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-17:00 (2010-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

sraz v Aquaparku UH, plavání

čtvrtek, 10.3., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

pádlování, posilování, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 9.3., viz.níže (´09 a st.)

  • od 15:00 (2009 a st.; každý dorazí dle svých časových možností)

pádlování, běh v areálu loděnice (a jeho okolí); zájemci (pouze pádlující !!!) místo běhu florbal ve sportovní hale

  • 17:30-cca.19:00 (2009 a st.; vedoucí ???)

florbal (zájemci 2007 po pádlování !!!) & strečing (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

  • 18:55-cca.21:00 (bude upřesněno)

přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !); na chodbách a v šatnách povinné roušky

jednání oddílové rady a VV TJ ONV

úterý, 8.3., viz.níže (všichni)

  • od 15:00 (2007 a st.; každý dorazí dle svých časových možností)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:30-cca.18:30 (2008-2009)

běh, pádlování/trenažer, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011)

běh, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); vedoucí Bohumil KUSÁK

neděle, 6.3., viz.níže; (´11 a st.)

  • 9:00-cca.12:00 (´07 a st. případně neplavající 2008-2009)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 9:15-cca.11:40 (2008 a ml.; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !

sobota, 5.3., viz.níže (´09 a st.)

  • 8:30-cca.11:00 (´09 a st.)

pádlování a posilování/běh v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 14:30-cca.16:00 (´07 a st.)

běh a saunování/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

pátek, 4.3., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:30-cca.18:00 (2008-2009)

běh, posilování, trenažer a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:00-cca.16:00 (2007 a st.)

pádlování, běh a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-19:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:00-17:30 (2010-2011; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 17:30-19:00 (2010-2011; Michaela TISCHEROVÁ)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

čtvrtek, 3.3., 16:00-cca.18:30 (´07 a st.)

pádlování, posilování, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 2.3., viz.níže (´09 a st.)

  • od 15:00 (2007 a st.; každý dorazí dle svých časových možností)

pádlování, běh v areálu loděnice (a jeho okolí); zájemci (pouze pádlující !!!) místo běhu florbal ve sportovní hale

  • 16:30-cca.19:00 (2008-2009; vedoucí ???)

běh po vsi, florbal (zájemci 2007 po pádlování !!!) & strečing (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

  • 18:55-cca.21:00

přejezd na plavání do UH/TEST (PoRi, JaŠt, KnDlm, KnDn, ČeAm, KoKa, GaMa, ZaOn; 19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !); na chodbách a v šatnách povinné roušky

úterý, 1.3., viz.níže (všichni)

  • od 15:00 (2007 a st.; každý dorazí dle svých časových možností)

pádlování, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:30-cca.18:30 (2008-2009)

běh, posilování, trenažer a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011)

běh, posilování a strečing s výklusem/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); vedoucí Bohumil KUSÁK

neděle, 27.2., viz.níže (´11 a st.)

  • 9:00-cca.12:00 (´07 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 9:15-cca.11:40 (2008 a ml.; vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !

sobota, 26.2., viz.níže

  • 8:30-cca.11:00 (´07 a st.)

pádlování a posilování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 10:30-cca.12:00 (´08-´09)

posilování a trenažer v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 14:30-cca.16:00 (´07 a st.)

běh a saunování/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

pátek, 25.2., viz.níže (´13 a st.)

  • individuelně (2009 a st.)

běh a strečing v místě bydliště (a jeho okolí)

  • 17:00-19:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:00-17:30 (2010-2011; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 17:30-19:00 (2010-2011; Michaela TISCHEROVÁ)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

GaMa+PjVí lyžařský kurz

čtvrtek, 24.2., viz.níže (´07 a st.)

posilování, trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

GaMa+PjVí lyžařský kurz

středa, 23.2., viz.níže (´09 a st.)

  • 16:30-cca.18:00 (neplavající 2009 a st.)
  • 18:00-cca.18:50 (plavající 2007 a st. a případně neplavající zájemci 2009 a st.)

florbal & strečing (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:55) přejezd na plavání do UH (2007 a st.; 19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !); na chodbách a v šatnách povinné roušky

GaMa+PjVí lyžařský kurz

úterý, 22.2., viz.níže (všichni)

  • 15:30-cca.18:30 (2008-2009; vedoucí bude upřesněn)
  • 15:45-cca.18:30 (2010-2011; vedoucí bude upřesněn)
  • 16:00-cca.19:00 (děvčata 2007 a st.; vedoucí bude upřesněn)
  • 16:30-cca.19:30 (chlapci 2007 a st.; vedoucí bude upřesněn)

běh, posilování, trenažer/pádlování, běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); vedoucí Bohumil KUSÁK

GaMa+PjVí lyžařský kurz

neděle, 20.2., viz.níže; (´11 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (2008 a ml.; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !

  • 9:30-cca.12:00 (´07 a st. případně neplavající 2008-2009; vedoucí bude upřesněn)

posilování (neposilující v sobotu), trenažer/pádlování, běh (neběhající v sobotu)/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

GaMa+PjVí lyžařský kurz

sobota, 19.2., 14:00-cca.17:00 (´07 a st.)

posilování a trenažer/pádlování, saunování/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

pátek, 18.2., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:20-cca.17:30 (2009 a st. neplavající ve středu & případně další dle pokynů)

sraz u garáže u fotbalového hřiště v ONV na odjezd do UH (nebo cca. 15:40 u bazénu v UH), plavání (do cca. 17:00); návrat domů individuelně případně v cca. 18:20 s druhou skupinou

  • 16:00-cca.16:00 (2009 a st. plavající ve středu)

běh, trenažer a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-19:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:00-17:30 (2010-2011; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 17:30-19:00 (2010-2011; Michaela TISCHEROVÁ)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

čtvrtek, 17.2., 15:40-cca.17:00 (´07 a st.)

posilování, trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 16.2., viz.níže (´09 a st.)

  • 17:30-cca.18:45 (2009 a st.; plavající´07 a st. pouze dle zájmu)

florbal & strečing (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:50) přejezd na plavání do UH (2007 a st.; 19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !); na chodbách a v šatnách povinné roušky

úterý, 15.2., viz.níže (všichni)

  • 15:30-cca.18:00 (2008-2009)
  • 15:45-cca.18:00 (2010-2011)
  • 16:00-cca.18:30 (děvčata 2007 a st.)
  • 16:30-cca.19:30 (chlapci 2007 a st.)

běh, posilování, trenažer a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); vedoucí Bohumil KUSÁK

neděle, 6.2. – sobota, 12.2.

běžkařské soustředění Krkonoše

sobota, 5.2., 8:00 (účastníci; nutno mít uhrazen členský příspěvek 2022 !)

sraz u hřbitova v ONV na odjezd na běžkařské soustředění

běžkařské soustředění Krkonoše

běžkařské soustředění RDJ Žalý (PrOn)

pátek, 4.2., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:00-cca.17:30 (2009 a st.)

strečing a výklus/saunování na loděnici

  • 17:00-19:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:00-17:30 (2010-2011; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 17:30-19:00 (2010-2011; Michaela TISCHEROVÁ)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

KONTROLA tréninkových DENÍKů !, uzávěrka tréninkové docházky

běžkařské soustředění RDJ Žalý (PrOn)

čtvrtek, 3.2., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

běžkařské soustředění RDJ Žalý (PrOn)

KnDlm, KnDn, TrJa, NěJo+PjVí lyžařský kurz

středa, 2.2., viz.níže (´09 a st.)

  • 16:30-cca.18:00 (2008-2009; případně neplavající 2007 a st.)
  • 17:40-cca.18:45 (plavající 2007 a st./zájemci)

běhání, strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:50) přejezd na plavání do UH (2007 a st.; 19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; i náhradníci); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, nezbytný min. PCR test; do 18ti let (vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

běžkařské soustředění RDJ Žalý (PrOn)

KnDlm, KnDn, TrJa, NěJo+PjVí lyžařský kurz

úterý, 1.2., viz.níže (všichni)

  • bude upřesněno (2008-2009; děvčata 2007 a st.)
  • 15:45-cca.18:00 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:00 (chlapci 2007 a st.)

posilování, trenažer, běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

běžkařské soustředění RDJ Žalý (PrOn)

KnDlm, KnDn, TrJa, NěJo+PjVí lyžařský kurz

neděle, 30.1., viz.níže; (´11 a st.) změna !

  • 9:15-cca.11:40 (všichni; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !do bazénu nezbytný patřičný QR kód potvrzující splnění požadovaných podmínek pro vstup

běžkařské soustředění RDJ Žalý (PrOn)

KnDlm, KnDn, TrJa, NěJo+PjVí lyžařský kurz

sobota, 29.1., bude upřesněno (´09 a st.)

běh (v pátek neběhající), posilování (dorost), trenažer (žactvo), saunování/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

Testování RDJ Nymburk (PrOn, StuKl, AnSi)

přejezd na běžkařské soustředění RDJ Žalý (PrOn)

pátek, 28.1., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:00-cca.17:30 (2009 a st.)

sraz v běžeckém (se svršky na převlečení a na plavání), běh do/z Kunovic (přeprava bude zajištěna), plavání (2007 a st.) v bazénu v UH/posilování (2008 a ml.) a strečing/saunování na loděnici; do bazénu nezbytný patřičný QR kód potvrzující splnění požadovaných podmínek pro vstup

  • 17:00-19:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:00-17:30 (2010-2011; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 17:30-19:00 (2010-2011; Michaela TISCHEROVÁ)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

KONTROLA tréninkových DENÍKů !

čtvrtek, 27.1., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 26.1., viz.níže (´09 a st.)

  • 16:30-cca.18:00 (2008-2009; případně neplavající 2007 a st.)
  • 17:40-cca.18:45 (plavající 2007 a st./zájemci)

běhání, strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:50) přejezd na plavání do UH (2007 a st.; 19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; i náhradníci); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, nezbytný min. PCR test; do 18ti let (vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

úterý, 25.1., viz.níže (všichni)

  • 15:30-cca.17:30 (2008-2009; děvčata 2007 a st.)
  • 15:45-cca.18:00 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:00 (chlapci 2007 a st.)

posilování, trenažer, běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

KONTROLA tréninkových DENÍKů !

neděle, 23.1., viz.níže; (´11 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (2008 a ml.; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !do bazénu nezbytný patřičný QR kód potvrzující splnění požadovaných podmínek pro vstup

  • 9:30-cca.12:00 (´07 a st. případně neplavající 2008-2009)

posilování (neposilující v sobotu), trenažer, běh (neběhající v sobotu)/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 22.1., dle pokynů (výběr ´09 a st.)

  • 8:00-cca.19:30 (nominovaní na Vodáckou 30)
  • bude upřesněno (nominovaní; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz dle pokynů na běžkařský výjezd (2 skupiny; Orlické hory/Jeseníky)

Vodácká 30, Orlické Záhoří

pátek, 21.1., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:00-cca.17:30 (2009 a st.)

sraz v běžeckém (se svršky na převlečení a na plavání), běh do/z Kunovic (přeprava bude zajištěna), plavání (2007 a st.) v bazénu v UH/posilování (2008 a ml.) a strečing/saunování na loděnici; do bazénu nezbytný patřičný QR kód potvrzující splnění požadovaných podmínek pro vstup

  • 17:00-19:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:00-17:30 (2010-2011; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 17:30-19:00 (2010-2011; Michaela TISCHEROVÁ)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

čtvrtek, 20.1., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 19.1., viz.níže (´09 a st.)

  • 16:30-cca.18:00 (2008-2009; případně neplavající 2007 a st.)
  • 17:40-cca.18:45 (plavající 2007 a st./zájemci)

běhání, strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:50) přejezd na plavání do UH (2007 a st.; 19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; i náhradníci); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, nezbytný min. PCR test; do 18ti let (vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

úterý, 18.1., viz.níže (všichni)

  • 15:30-cca.17:30 (2008-2009, děvčata 2007 a st.)
  • 15:45-cca.18:00 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:00 (chlapci 2007 a st.)

posilování, trenažer, běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

KONTROLA tréninkových DENÍKů !

neděle, 16.1., viz.níže; (´11 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (všichni splňující podmínky pro vstup; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !, do bazénu nezbytný min. PCR test; 12-18 let)

  • 9:30-cca.12:00 (´09 a st.)

posilování (neposilující v sobotu), trenažer, běh (neběhající v sobotu)/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 15.1., 14:00-cca.16:00 (´09 a st.)

běh (v pátek neběhající), posilování (dorost), trenažer (žactvo), saunování/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

pátek, 14.1., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:30-cca.18:00 (2009 a st.)

běh, posilování (pouze neposilující ve čtvrtek), trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:00-17:30 (2010-2011; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 17:30-19:00 (2010-2012; Michaela TISCHEROVÁ)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

čtvrtek, 13.1., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

KONTROLA tréninkových DENÍKů !

středa, 12.1., viz.níže (´09 a st.)

  • 16:30-cca.18:00 (neplavající 2009 a st.)
  • 17:40-cca.18:45 (plavající 2007 a st./zájemci)

běhání, strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:50) přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; i náhradníci); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, nezbytný min. PCR test; do 18ti let (vedoucí Richard PODRÁSKÝ)

úterý, 11.1., viz.níže (všichni)

  • 15:30-cca.17:30 (2008-2009)
  • 15:45-cca.18:00 (2010-2011; vedoucí Marek MAZUR)
  • 16:00-cca.18:00 (děvčata 2007 a st.)
  • 16:30-cca.19:00 (chlapci 2007 a st.)

posilování, trenažer, běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

KONTROLA tréninkových DENÍKů !

neděle, 9.1., viz.níže (´11 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (všichni splňující podmínky pro vstup; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !, do bazénu nezbytný min. PCR test; 12-18 let)

  • 9:30-cca.12:00 (´09 a st.)

posilování (neposilující v sobotu), trenažer, běh (neběhající v sobotu)/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 8.1., 14:00-cca.16:00 (´09 a st.)

běh (včera neběhající), posilování (dorost), trenažer (žactvo), saunování/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

KONTROLA tréninkových DENÍKů

pátek, 7.1., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:30-cca.18:00 (2009 a st.)

běh, posilování (pouze neposilující ve čtvrtek), trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:00-cca.17:30 (2010-2011; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 17:30-19:00 (2010-2012; Michaela TISCHEROVÁ)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !) (vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

čtvrtek, 6.1., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

KONTROLA tréninkových DENÍKů

středa, 5.1., viz.níže (´09 a st.)

  • 16:30-cca.18:00 (neplavající 2009 a st.)
  • 17:40-cca.18:45 (plavající 2009 a st.)

běhání, strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:50) přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; i náhradníci); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, nezbytný min. PCR test; do 18ti let (vedoucí Marek Mazur)

úterý, 3.1., viz.níže (všichni)

  • 15:30-cca.17:30 (2008-2009)
  • 15:45-cca.18:00 (2010-2011)
  • 16:00-cca.18:00 (děvčata 2007 a st.)
  • 16:30-cca.19:00 (chlapci 2007 a st.)

posilování, trenažer (2007 a st.), běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí) případně běžkařský výjezd (dle sněhových podmínek a organizačních možností)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

neděle, 2.1. 2022, 10:00-cca.12:00 (všichni)

pádlování/běh, trenažer a posilování v areálu loděnice (a jeho okolí) 

sobota, 1.1. 2022, 10:30 (všichni)

první pádlování 2022 v areálu loděnice

pátek, 31.12., 10:30 (všichni)

poslední pádlování 2021 v areálu loděnice

čtvrtek, 30.12., bude upřesněno (´09 a st.); dle sněhových podmínek, počasí, dopravních a organizačních možností

trénink v areálu loděnice a jeho okolí nebo běžkařský výjezd

středa, 29.12., 7:00 (nominovaní)

sraz u hřbitova v ONV na odjezd na turnaj ve vodním pólu v Přerově; přistoupení na trase možné

úterý, 28.12., 7:30-cca.16:00 (´09 a st.; případně mladší); dle dopravních a organizačních možností

běžkařský výjezd

pondělí, 27.12., 10:00-cca.11:30 (´09 a st.)

posilování, trenažer, běh a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

neděle, 26.12., 10:30-cca.11:30 (všichni)

Štěpánský běh (start u hřbitova v ONV)

pátek, 24.12., od 10:30 (všichni)

předŠtědrovečerní setkání na loděnici včetně tradičního fotbálku a možná dorazí i Ježíšek…

čtvrtek, 23.12., dopoledne (´09 a st.) změna !

  • 9:00-cca.10:30 (2008-2009)
  • 9:45-cca.11:15 (děvčata 2007 a st.)
  • 10:30-cca.12:00 (chlapci 2007 a st.)

posilování, trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

KONTROLA tréninkových DENÍKů

středa, 22.12., viz.níže (´09 a st.)

  • 15:30-cca.16:15 (neplavající 2009 a st.)

běhání na atletické dráze a v jejím okolí (v ONV u hřbitova)

  • 16:30-cca.17:30 (neplavající 2009 a st.)
  • 17:30-cca.18:40 (plavající 2009 a st.; případně neplavající zájemci)

strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:45; vedoucí Richard PODRÁSKÝ) přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, nezbytný min. PCR test; do 18ti let

úterý, 21.12., viz.níže (všichni)

  • 15:30-cca.17:30 (2008-2009)
  • 15:45-cca.18:00 (2010-2011)
  • 16:00-cca.18:00 (děvčata 2007 a st.)
  • 16:30-cca.19:00 (chlapci 2007 a st.)

posilování, trenažer (2007 a st.), běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

neděle, 19.12., 9:30-cca.12:00 (´11 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (všichni splňující podmínky pro vstup; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !, do bazénu nezbytný min. PCR test; 12-18 let)

  • 9:30-cca.11:30 (´07 a st.)

posilování, běh (neběhající v sobotu)/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 18.12., 7:00-cca.17:00 (´09 a st., případně i mladší), dle dopravních a organizačních možností

běžkařský výjezd

saunování (po návratu)

pátek, 17.12., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:30-18:00 (2009 a st.)

běh, posilování (pouze neposilující ve čtvrtek), trenažery, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012-2013; vedoucí Bohumil KUSÁK)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:00-17:30 (2010-2011; vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 17:30-19:00 (2010-2012; Michaela TISCHEROVÁ)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !) (vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

čtvrtek, 16.12., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, trenažer, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

KONTROLA tréninkových DENÍKů

středa, 15.12., viz.níže (´09 a st.)

  • 15:30-cca.16:15 (neplavající 2009 a st.)

běhání na atletické dráze a v jejím okolí (v ONV u hřbitova)

  • 16:30-cca.17:30 (neplavající 2009 a st.)
  • 17:30-cca.18:40 (plavající 2009 a st.; případně neplavající zájemci)

strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:45; vedoucí Richard PODRÁSKÝ) přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, nezbytný min. PCR test; do 18ti let

úterý, 14.12., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.17:30 (2008-2009; pokud někdo nestíhá, může dorazit 15:45)
  • 15:45-cca.18:00 (2010-2011)
  • 15:45-cca.18:00 (děvčata 2007 a st.)
  • 16:30-cca.19:00 (chlapci 2007 a st.)

posilování, trenažer (2007 a st.), běh a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

neděle, 12.12., 9:30-cca.12:00 (´11 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (všichni splňující podmínky pro vstup; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !, do bazénu nezbytný min. PCR test; 12-18 let)

  • 9:30-cca.11:30 (´07 a st.)

posilování, běh (neběhající v sobotu)/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

KnDn náhradní testování pro SCM, Praha

sobota, 11.12., 8:00-cca.13:00 (přihlášení)

běžkařský výjezd nad NL

saunování (po návratu)

pátek, 10.12., viz.níže (všichni)

  • 15:30-18:00 (2009 a st.)

běh, posilování (pouze neposilující ve čtvrtek), trenažery, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012-2013)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:00-17:30 (2010-2011; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 17:30-19:00 (2010-2012; vedoucí Petr ZALUBIL)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !) (vedoucí Michaela TISCHEROVÁ)

čtvrtek, 9.12., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

KONTROLA tréninkových DENÍKů

středa, 8.12., viz.níže (´09 a st.)

  • 15:30-cca.16:15 (neplavající 2009 a st.)

běhání na atletické dráze a v jejím okolí (v ONV u hřbitova)

  • 16:30-cca.17:30 (neplavající 2009 a st.)
  • 17:30-cca.18:40 (plavající 2009 a st.; případně neplavající zájemci)

strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:45; vedoucí Marek MAZUR) přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, nezbytný min. PCR test; do 18ti let

úterý, 7.12., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:00 (2009 a st.; pokud někdo nestíhá, sdělí, v kolik dorazí)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)

posilování, výklus a saunování/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

neděle, 5.12., 9:30-cca.12:00 (´11 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (´08 a ml.; vedoucí Marek MAZUR)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !, do bazénu nezbytný min. PCR test; 12-18 let)

  • 9:30-cca.11:30 (´07 a st.)

běh/posilování, pádlování ?/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

návrat z vysokohorského soustředění RDJ Livigno/ITA (PrOn, StuKl)

AnSi individuelně

sobota, 4.12., bude upřesněno (´07 a st.)

posilování, pádlování ?/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

saunování (od 15:00; zájemci ´07 a st.)

vysokohorské soustředění RDJ Livigno/ITA (PrOn, StuKl)

AnSi individuelně

Valná hromada SRK ČSK Nymburk

pátek, 3.12., viz.níže (všichni)

  • 15:30-18:00 (2009 a st.)

běh, posilování (pouze neposilující ve čtvrtek), pádlování ?/výklus a saunování/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:30-18:00 (2010-2011)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 18:00-19:00 (2010-2012)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

vysokohorské soustředění RDJ Livigno/ITA (PrOn, StuKl)

AnSi individuelně

čtvrtek, 2.12., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, pádlování ?/výklus a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

vysokohorské soustředění RDJ Livigno/ITA (PrOn, StuKl)

AnSi individuelně

středa, 1.12., viz.níže (´09 a st.)

  • 16:30-cca.17:30 (2009 a st.)
  • 17:30-cca.19:00 (plavající dřívější odchod)

běhání, strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:45) přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; i náhradníci); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, nezbytný min. PCR test; do 18ti let (vedoucí Richard Podráský)

vysokohorské soustředění RDJ Livigno/ITA (PrOn, StuKl)

AnSi individuelně

úterý, 30.11., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:00 (2009 a st.; pokud někdo nestíhá, sdělí, v kolik dorazí)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)

posilování, pádlování ?/výklus a saunování/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

vysokohorské soustředění RDJ Livigno/ITA (PrOn, StuKl)

AnSi individuelně

Kvůli organizaci úterních a nedělních plaveckých tréninků sdělte co nejdříve, kdo se může/nemůže vzhledem k vládním opatřením účastnit.

neděle, 28.11., 9:30-cca.12:00 (´11 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (´08 a ml.; vedoucí Marek MAZUR)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !, do bazénu nezbytný min. PCR test; 12-18 let)

  • 9:30-cca.12:00 (´07 a st.)

běh/pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

vysokohorské soustředění RDJ Livigno/ITA (PrOn, StuKl)

AnSi individuelně

sobota, 27.11., 10:00-cca.12:00 (´07 a st.)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

saunování (od 15:00; zájemci ´07 a st.)

odjezd na vysokohorské soustředění RDJ do Livigna/ITA (PrOn, StuKl)

AnSi individuelně

pátek, 26.11., viz.níže (všichni)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:30-18:00 (2011 a starší)

sraz u ZŠ v ONV na běhání po vsi

  • 18:00-19:00 (2012 a starší)

sprinty, obratnost s posilováním a sportovní hry/strečing v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

AnSi individuelně

čtvrtek, 25.11., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

AnSi individuelně

středa, 24.11., viz.níže (´09 a st.)

  • 15:30-cca.16:40 (D 2007, všichni 2008-2009 + případně pomalejší starší běžci)
  • 16:15-cca.17:15 (ostatní + případně nestíhající trénink na 15:30)

běhání na atletické dráze a v jejím okolí (v ONV u hřbitova)

  • 17:00-cca.18:00 (D 2007, všichni 2008-2009 + případně pomalejší starší běžci; zájemci mohou pokračovat se staršími; vedoucí Marek Mazur)
  • 18:00-cca.19:00 (CH 2007, 2006 a st.; případně i mladší z předcházejícího tréninku; plavající dřívější odchod)

florbal a strečing (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

následně (cca. 18:45) PrOn, StuKl, KnDn, JaŠt, PoRi, CíTo, KnDlm, DaJi (náhradníci PaJa, PaAn) přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; i náhradníci); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, nezbytný min. PCR test; do 18ti let (vedoucí Richard Podráský)

AnSi individuelně

úterý, 23.11., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:00 (2009 a st.; pokud někdo nestíhá, může dorazit později)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)

pádlování/posilování a strečing/saunování v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

AnSi individuelně

neděle, 21.11., 9:30-cca.12:00 (´11 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (´08 a ml.; vedoucí Marek MAZUR)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 3 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !, do bazénu nezbytný min. ATG test; možno provést na místě)

  • 9:30-cca.12:00 (´07 a st.)

běh/pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 20.11., 9:00-cca.12:00 (´07 a st.)

brigáda-úklid původní loděnice a areálu (9:00)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

pátek, 19.11., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:00 (2009 a st.; pokud někdo nestíhá, může dorazit později)

pádlování/běh a saunování/běh+strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

  • 17:30-18:00 (2010-2011)

běhání po vsi

  • 18:00-19:00 (2010-2012)

obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

čtvrtek, 18.11., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

kontrola tréninkových deníků

středa, 17.11., viz.níže (´09 a st.)

  • 10:00-cca. 12:00

pádlování/běh v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-cca.18:00 (D 2007, všichni 2008-2009; zájemci ´08 a st. mohou pokračovat se staršími)

florbal a strečing (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

  • 18:00-cca.19:00 (CH 2007, 2006 a st.; případně i mladší z předcházejícího tréninku)

florbal a strečing (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

brigáda-úklid cílového komplexu (9:00)

úterý, 16.11., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:00 (2009 a st.; pokud někdo nestíhá, může dorazit později)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

neděle, 14.11., 9:30-cca.12:00 (´11 a st.)

  • 9:15-cca.11:40 (´08 a ml.; vedoucí Petr ZALUBIL)

sraz na odjezd do plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 2 dráhy; výpomoc s dopravou NUTNÁ !, do bazénu nezbytný min. ATG test; možno provést na místě)

  • 9:30-cca.12:00 (´07 a st.)

pádlování, běh/posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 13.11., 7:45; bude upřesněno (všichni)

sraz u garáže u fotbalového hřiště v ONV na odjezd na běžecký závod Kovářská pětka, Zlín (start a cíl na ulici Vavrečkova před budovou č. 72); výpomoc s dopravou žádoucí; případně sraz v místě startu (oznamte !)

pátek, 12.11., viz.níže (všichni)

  • 15:30-cca.18:00 (2009 a st.; pokud někdo nestíhá, může dorazit později)

pádlování a saunování/běh+strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 16:00-cca.17:30 (2010-2011; vedoucí Marek MAZUR)

pádlování a běh+strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00/19:00 (2012 a ml.)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !)

čtvrtek, 11.11., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

kontrola tréninkových deníků

uzávěrka přihlášek Kovářská pětka

středa, 10.11., viz.níže (´09 a st.)

  • 16:30-cca.18:00 (D 2007, všichni 2008-2009; zájemci ´08 a st. mohou pokračovat se staršími)

běh v okolí sportovní haly v ONV (za Orlovnou), následně florbal a strečing (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

  • 17:30-cca.18:00 (neplavající CH 2007, 2006 a st.)

běh v okolí sportovní haly v ONV (za Orlovnou), následně strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou)

  • 18:00-cca.19:00 (plavající CH 2007, 2006 a st.; dřívější odchod)

strečing a florbal (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou); následně (cca. 18:45) PrOn, StuKl, KnDn, JaŠt, PoRi, CíTo, BaNi, KnDlm  (náhradníci PaJa, DaJi, PaAn) přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !; i náhradníci); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, do bazénu nezbytný min. ATG test (provedeme na místě)

úterý, 9.11., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:00 (2009 a st.; pokud někdo nestíhá, může dorazit později)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 18:00-19:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

neděle, 7.11., 10:30-cca.12:00 (´11 a st.)

  • cca.9:20-cca.11:40 (´08 a ml.; vedoucí Petr ZALUBIL)

plavání v UH (10:00-11:00; sraz nejpozději 9:45 u recepce v bazénu; 2 dráhy; doprava bude upřesněna vedoucím)

  • 10:30-cca.12:00 (´07 a st.)

běh/posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 6.11., dle pokynů (přihlášení; ostatní ´06 a st. individuelně)

běžecký Memoriál MUDr. Josefa Pomolíka, Otrokovice (vedoucí Richard PODRÁSKÝ; doprava bude upřesněna vedoucím); běh 1500 MAX

PrOn, StuKl, AnSi, JaŠt, KnDn testování SCM v Praze

pátek, 5.11., viz.níže (všichni)

  • 16:00-cca.18:00 (2009 a st.)

pádlování a saunování/běh+strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 17:00-18:00 (2012 a ml.)

běhání, obratnost, posilování a sportovní hry v tělocvičně ZŠ ONV (čistou sálovou obuv s sebou !; vedoucí Petr POJEZNÝ)

  • 17:30-18:00 (2010-2011)

běhání po vsi

  • 18:00-19:00 (2010-2012)

čtvrtek, 4.11., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

kontrola tréninkových deníků

středa, 3.11., viz.níže (´09 a st.)

  • 17:00-cca.18:00 (D 2007, všichni 2008-2009)
  • 18:00-cca.19:00 (CH 2007, 2006 a st.)

běh, florbal a strečing (čistou sálovou obuv, vlastní hokejky s sebou) ve sportovní hale v ONV (za Orlovnou); a jeho okolí; následně (cca. 18:45) PrOn, StuKl, AnSi, KnDn, JaŠt přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink !); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat, do bazénu nezbytný min. ATG test (provedeme na místě)

úterý, 2.11., viz.níže (všichni)

  • 15:00-cca.18:00 (D 2007, všichni 2008-2009)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:00 (CH 2007, všichni 2006 a st.)

posilování, pádlování a saunování/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

úklid v původní loděnici (od 16:00)

doplňování tréninkových deníků

  • 18:00-19:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV (za Orlovnou); na chodbách a v šatnách povinné roušky, doprovod do budovy nemůže vstupovat

neděle, 31.10., 9:30-cca.12:00 (´11 a st.)

běh/posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

kondiční soustředění Tři Studně

pátek, 29.10., viz.níže (´13 a st.)

  • 16:00-cca.18:00
  • bude upřesněno (2012-2013)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

kondiční soustředění Tři Studně

soustředění RDJ Nymburk (StuKl, AnSi)

čtvrtek, 28.10., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 27.10., 8:30 (přihlášení; ostatní dle pokynů)

sraz u garáže u fotbalového hřiště na odjezd na kondiční soustředění; ostatní dle pokynů

soustředění RDJ Nymburk (StuKl, AnSi)

úterý, 26.10., viz.níže (všichni včetně začátečníků)

  • 15:00-cca.18:00 (D 2007, všichni 2008-2009)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:00 (CH 2007, všichni 2006 a st.)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

  • 18:00-19:00 (2012 a ml.)

sportovní hala ONV

nakládání kol

kontrola tréninkových deníků !

soustředění RDJ Nymburk (StuKl, AnSi)

neděle, 24.10., 9:00-cca.12:00 (´11 a st.)

běh/posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

soustředění RDJ Nymburk (StuKl, AnSi)

sobota, 23.10., 13:00-cca.16:00 (´06 a st.+uchazeči o SCM 2007; případně další zájemci)

cyklo vyjížďka, zájemci po návratu saunování

StuKl, AnSi odjezd do Nymburka na soustředění RDJ

pátek, 22.10., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:30-cca.19:30
  • 16:30-cca.18:00 (2012-2013)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

čtvrtek, 21.10., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

středa, 20.10., viz.níže (´09 a st.)

  • 16:00-cca.17:30 (D 2007, všichni 2008-2009)
  • 17:00-cca.18:30 (ostatní)/21:15 (PrOn, StuKl, AnSi, KnDn, JaŠt)

běh, fotbálek a strečing na víceúčelovém hřišti v ONV (za hřbitovem; a jeho okolí; tretry případně s sebou), následně (cca. 18:45) PrOn, StuKl, AnSi, KnDn, JaŠt přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink na loděnici !)

uzávěrka přihlášek Sokolský Běh republiky Nové město na Moravě (účastníci kondičního soustředění)

úterý, 19.10., viz.níže (všichni včetně začátečníků)

  • 15:00-cca.18:00 (D 2007, všichni 2008-2009)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2011)
  • 16:30-cca.19:00 (CH 2007, všichni 2006 a st.; 2012 a ml.)

posilování, pádlování a saunování/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

neděle, 17.10., 10:00-cca.12:00 (´07 a st., všichni zájemci viz.níže)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

73. ročník Běhu přes Valašské kotáry, Zlín (zájemci)

sobota, 16.10., dle pokynů (všichni)

XLIV. Novoveský přespolák, poslední závod Velkomoravské ligy

saunování

pátek, 15.10., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:30-cca.19:30
  • 16:30-cca.18:00 (2012-2013)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

čtvrtek, 14.10., 16:00-cca.18:00 (´07 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

kontrola tréninkových deníků !

středa, 13.10., 15:30-cca.19:00 (´08 a st.)

  • 15:30-cca.17:00 (D 2007, všichni 2008-2009)
  • 17:00-cca.18:30 (ostatní)/21:15 (PrOn, StuKl, AnSi, KnDn, JaŠt)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí), následně (cca. 18:45) PrOn, StuKl, AnSi, KnDn, JaŠt přejezd na plavání do UH (19:30-20:30; plavecké vybavení s sebou na trénink na loděnici !)

kontrola tréninkových deníků !

úterý, 12.10., viz.níže (všichni včetně začátečníků)

  • 15:00-cca.18:00 (D 2007, všichni 2008-2009)
  • 15:45-cca.19:00 (2010-2012)
  • 16:30-cca.19:00 (CH 2007, všichni 2006 a st.)

posilování, pádlování a saunování/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

kontrola tréninkových deníků !

pondělí, 11.10., (všichni včetně začátečníků)

uzávěrka přihlášek XLIV. Novoveský přespolák

neděle, 10.10., dle pokynů (všichni)

Międzynarodowe Regaty Kajakowe Puchar Polski Południowej, Katowice, Polsko

63. Slovácký běh, Uh.Hradiště

sobota, 9.10., dle pokynů (nominovaní)

Międzynarodowy Wielomecz Kajakowy, Kaniów, Polsko

pátek, 8.10., viz.níže (´13 a st.)

  • 15:30-cca.19:30
  • 16:30-cca.18:00 (2012-2013)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

středa, 6.10., 16:00-cca.19:00 (´08 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

úterý, 5.10., viz.níže (všichni včetně začátečníků)

  • 15:00-cca.18:00 (D 2007, všichni 2008-2009)
  • 15:45-cca.17:30 (2010-2012)
  • 16:30-cca.19:00 (CH 2007, všichni 2006 a st.)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

kontrola tréninkových deníků

neděle, 3.10., 9:30-cca.12:00 (´11 a st.)

pádlování/posilování, strečing a výklus v areálu loděnice (a jeho okolí)

sobota, 2.10., 9:00-cca.14:00 (´06 a st. + JaŠt, KnDn; další zájemci dle trenérského doprovodu)

cyklo vyjížďka, zájemci po návratu saunování

pátek, 1.10., viz.níže (všichni včetně začátečníků)

  • 16:00-cca.19:00 (2011 a st.)
  • 16:30-cca.18:30 (2012 a ml.)

fotbálek/běh, posilování (účastníci testování SCM)/pádlování (pouze začátečníci) a saunování/strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

čtvrtek, 30.10., 16:00-cca.18:00 (nominovaní do Polska)

pádlování a strečing v areálu loděnice (a jeho okolí)

pondělí, 27.9.-středa, 29.9. volno

neděle, 26.9., 10:00-cca.12:00 (2011 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

ČP mládeže vytrvalost – V.závod ČP mládeže Týn nad Vltavou

úklid dřeva z původní loděnice

sobota, 25.9., dle pokynů (přihlášení)

ČP mládeže vytrvalost – V.závod ČP mládeže Týn nad Vltavou

úklid dřeva z původní loděnice

pátek, 24.9., viz.níže (2013 a st.)

  • 16:00-cca.19:30
  • 16:30-cca.18:00 (2012-2013)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

odjezd do Týna nad Vltavou (dle pokynů)

čtvrtek, 23.9., 15:30-cca.19:00 (všichni přihlášení do Týna nad Vltavou; výpis)

pádlování, běh (neběhající ve středu) a strečing+vázání lodí v areálu loděnice a jeho okolí

úklid dřeva z původní loděnice

středa, 22.9., 15:30-cca.19:00 (2007 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

úklid dřeva z původní loděnice

úterý, 21.9., viz.níže (všichni včetně začátečníků)

  • 14:30-cca.17:30 (pomalejší 2008 -2006 + zájemci 2009)
  • 15:45-cca.19:00 (benja 2009 ost. a ml.)
  • 16:00-cca.19:00 (rychlejší 2008 a st.)
  • 16:30-cca.18:30 (2012 a ml.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

úklid dřeva z původní loděnice

neděle, 19.9., 9:30-cca.12:00 (2011 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

I. náhradní závod ČP mládeže – MČR na 5 km, Pastviny

pozávodní úklid

uzávěrka přihlášek ČP mládeže vytrvalost – V.závod ČP mládeže, Týn nad Vltavou

sobota, 18.9., dle pokynů (přihlášení)

I. náhradní závod ČP mládeže – MČR na 5 km, Pastviny

odjezd na Pastviny (dle pokynů)

pátek, 17.9., viz.níže (2013 a st.)

  • 16:00-cca.19:30
  • 16:30-cca.18:00 (2012-2013)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

odjezd na Pastviny (dle pokynů)

čtvrtek, 16.9., 16:00-cca.19:00 (všichni přihlášení na Pastviny; výpis)

pádlování, běh (neběhající ve středu) a strečing+vázání lodí v areálu loděnice a jeho okolí

pozávodní úklid drah

středa, 15.9., 15:30-cca.19:00 (2007 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

pozávodní úklid drah

úterý, 14.9., viz.níže (všichni včetně začátečníků)

  • 14:30-cca.17:30 (pomalejší 2008 -2006 + zájemci 2009)
  • 15:45-cca.19:00 (benja 2009 ost. a ml.)
  • 16:00-cca.19:00 (rychlejší 2008 a st.)
  • 16:30-cca.18:30 (2012 a ml.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

uzávěrka přihlášek I. náhradní závod ČP mládeže – MČR na 5 km, Pastviny

neděle, 12.9., bude upřesněno, dle pokynů (2009 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

Regata olympijských nadějí, Račice (PrOn, StuKl, AnSi+PjVí)

pozávodní úklid

sobota, 11.9., dle pokynů (přihlášení)

3.Brněnský dvoukilák, závod Velkomoravské ligy

Regata olympijských nadějí, Račice (PrOn, StuKl, AnSi+PjVí)

pátek, 10.9., viz.níže (2013 a st.)

  • 16:00-cca.19:30
  • 16:30-cca.18:00 (2012-2013)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí, vázání lodí (Brněnský dvoukilák)

Regata olympijských nadějí, Račice (PrOn, StuKl, AnSi+PjVí)

čtvrtek, 9.9., 16:00-cca.19:00 (2007 a st.)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

odjezd do Račic na Regatu olympijských nadějí (6:00; PrOn, StuKl, AnSi+PjVí)

pozávodní úklid

středa, 8.9., 15:30-cca.19:00 (2008 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice a jeho okolí, vázání lodí (Olympijské Naděje)

uzávěrka přihlášek Brněnský dvoukilák (sobota, 11.9.)

pozávodní úklid

úterý, 7.9., viz.níže (všichni včetně začátečníků)

  • 14:30-cca.17:30 (pomalejší´08 -´06 + zájemci´09)
  • 15:45-cca.19:00 (benja´09 ost. a ml.)
  • 16:00-cca.19:00 (rychlejší´07 a st.)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

neděle, 5.9., 9:30-cca.12:00, dle pokynů (všichni)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

24. Pohár Sezemic, Memoriál Venci Dolejše 7. ročník

pozávodní úklid

sobota, 4.9., dle pokynů (přihlášení + ´06 a st.)

49.Černožický kilometr, závod Labského poháru

odjezd do Frýdku-Místku (dle pokynů)

7.Putovní pohár Frýdku-Místku

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

pozávodní úklid

pátek, 3.9., 16:00-cca.19:00 (všichni včetně začátečníků)

posilování, běh a strečing v areálu loděnice a jeho okolí, vázání lodí

odjezd do Sezemic (dle pokynů)

pozávodní úklid

čtvrtek, 2.9., 15:30-cca.19:00 (´07 a st. + přihlášení do Černožic/Sezemic)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice a jeho okolí, vázání lodí

pozávodní úklid

středa, 1.9., 15:30-cca.19:00 (´08 a st.)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice a jeho okolí

pozávodní úklid

úterý, 31.8., 15:30-cca.19:00 (všichni včetně začátečníků)

pozávodní úklid

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice

uzávěrka přihlášek Černožický kilometr (4.9.) a Pohár Sezemic (5.9.)

pondělí, 30.8., 15:30-cca.19:00 (všichni včetně začátečníků)

pozávodní úklid

zkušební testování SCM v Račicích (PrOn, StuKl, AnSi)

uzávěrka přihlášek Putovní pohár Frýdku-Místku 2021 (4.-5.9.)

neděle, 29.8., min. 1,5 hod. před svým prvním startem (přihlášení), dle pokynů (ostatní)

rozcvičení a rozpádlování v areálu loděnice, vypádlování po závodě a řádný úklid lodi včetně vybavení

XXIX. Mezinárodní Mistrovství Moravy  Slovácká 500, závod Velkomoravské ligy

sobota, 28.8., min. 1,5 hod. před svým prvním startem (přihlášení), dle pokynů (ostatní)

rozcvičení a rozpádlování v areálu loděnice, vypádlování po závodě a řádný úklid lodi včetně vybavení

XXIX. Mezinárodní Mistrovství Moravy  Slovácká 500, závod Velkomoravské ligy

soustředění olympijských nadějí v Račicích (PrOn, StuKl, AnSi)

pátek, 27.8., 16:30-cca.19:00 (všichni včetně začátečníků)

rozcvičení a rozpádlování v areálu loděnice

společná manifestační jízda (OKOLO ČTVERCA) v rámci XXIX. MMM Slovácká 500

soustředění olympijských nadějí v Račicích (PrOn, StuKl, AnSi)

čtvrtek, 26.8., 15:30-cca.19:00 (všichni včetně začátečníků)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice

stavba závodní dráhy a přípravy areálu na MMM Slovácká 500

soustředění olympijských nadějí v Račicích (PrOn, StuKl, AnSi)

středa, 25.8., 15:30-cca.19:00 (všichni včetně začátečníků)

pádlování, běh a strečing v areálu loděnice

stavba závodní dráhy a přípravy areálu na MMM Slovácká 500

soustředění olympijských nadějí v Račicích (PrOn, StuKl, AnSi)

úterý, 24.8., 15:30-cca.19:00 (všichni včetně začátečníků)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice

stavba závodní dráhy a přípravy areálu na MMM Slovácká 500

pondělí, 23.8., dle pokynů (PrOn, StKl, AnSi)

odjezd do Račic na soustředění olympijských nadějí

stavba závodní dráhy a přípravy areálu na MMM Slovácká 500

členské přihlášky včetně GDPR formulářů k vyplnění: http://onv-canoe.cz/index.php?p=page3-7&include=pages

pokyny k úhradě členských příspěvků: http://onv-canoe.cz/index.php?p=page3-2&include=pages

neděle, 22.8., dopoledne (všichni)

  • 9:00-cca.11:00 (rychlejší´07 a st.)
  • 10:00-cca.11:00 (ostatní včetně začátečníků)

odjezd do Račic na soustředění olympijských nadějí (7:00)

stavba závodní dráhy a přípravy areálu na MMM Slovácká 500

uzávěrka přihlášek+stravování MMM Slovácká 500, VML

sobota, 21.8., 9:00-cca.11:00 (začátečníci´08 -´11 + ostatní dle pokynů)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice

vázání lodí na odjezd do Račic na soustředění olympijských nadějí (18:00)

stavba závodní dráhy a přípravy areálu na MMM Slovácká 500

pátek, 20.8., dopoledne (viz.níže)/odpoledne (všichni)

  • 9:00-cca.11:00 (členové SCM + JaŠt, KnDlm + zájemci´07 a st.)

pádlování a strečing v areálu loděnice

  • 14:00-cca.17:00 (pomalejší´08 -´06 + zájemci´09)
  • 15:30-cca.18:30 (rychlejší´07 a st.)
  • 15:45-cca.19:00 (benja´09 ost. a ml.)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice

uzávěrka přihlášek na zkušební testy SCM v Račicích (30.8.)

čtvrtek, 19.8., dopoledne (viz.níže)/odpoledne (´08 a st. + zájemci´09 + začátečníci´08 -´11)

  • 9:00-cca.11:00 (členové SCM + JaŠt, KnDlm + zájemci´07 a st.)

pádlování a strečing v areálu loděnice

  • 14:30-cca.17:00 (pomalejší´08 -´06 + zájemci´09)
  • 16:00-cca.18:00 (rychlejší´07 a st.)
  • 17:00-cca.18:30 (začátečníci´08 -´11 + SoMa)

posilování, pádlování a strečing v areálu loděnice

středa, 18.8., dopoledne (viz.níže)/odpoledne (´08 a st. + zájemci´09)

  • 9:00-cca.11:00 (členové SCM + JaŠt, KnDlm + zájemci´07 a st.)

pádlování a strečing v areálu loděnice

  • 14:30-cca.17:00 (pomalejší´08 -´06 + zájemci´09)
  • 16:00-cca.18:00 (rychlejší´07 a st.)

běh, pádlování a strečing v areálu loděnice

úterý, 17.8., 16:00-cca.19:00 (všichni včetně začátečníků)

pádlování, posilování a strečing v areálu loděnice