organizační tým


28.05.2010 09:01:45
  • Vít PJAJČÍK ředitel závodu a vedoucí organizačního týmu, startovní listina

  • Marek MAZUR vrchní rozhodčí

  • Tomáš MLČOCH, Kunovice zástupce vrchního rozhodčího

  • Zuzana JEDLIČKOVÁ, Žamberk, Andrea HIRSCHOVÁ, Kojetín cílové rozhodčí

  • Martin TISCHER, Chylice, Pavel STUDNIČKA, cílová kamera

  • Ludvík ONDRAČKA, Chylice, Ludvík SMRČEK, Litovel traťoví rozhodčí

  • Jiří PŘIKRYL, Přerov, Martin ŘIHOŠEK, Kojetín, Petr ZEMAN, Jablonec nad Nisou startéři

  • Pavel BEZDĚK, Jan BEZĚK, Jiří BEZDĚK, Jaroslav ZALUBIL, Mařatice losování, výsledky

  • Petra BOČKOVÁ, Uh.Ostroh startovní čísla (mixy)

  • Ivana MAZUROVÁ akreditace (startovné, stravování a ubytování)

  • Michaela TISCHEROVÁ, Chylice ubytování

  • Petr ZALUBIL & Roman KNOTEK, Uh.Ostroh, Roman KOTAČKA, Zbyněk ONDRAČKA, Chylice záchranná četa

  • Jindřich PAVLÍČEK, Ostrožská Lhota (+min.9) bójkaři

  • Luděk ONDRAČKA, ONV BOX a kol. trať, technické zabezpečení

  • Jakub MLČOCH, Kunovice, Marek PJAJČÍK, Chylice komentátoři

  • ŘEZNICTVÍ U KUSÁKů/Blanka PJAJČÍKOVÁ, Jolana ANDRÝSKOVÁ, Dagmar UVÍROVÁ, Kudlovice,  Pavla MLČOCHOVÁ, Kunovice, Pavla PAVLÍČKOVÁ, Ostrožská Lhota, Jaroslava VÁVERKOVÁ, Hana ZUMROVÁ, Martina PETRÁŠOVÁ, Simona DOBŘECKÁ, Michaela LOUPANCOVÁ, Marie JANČOVÁ, Igor ANDRÝSEK, Michal ČERVENÁK, Chylice, Jindřich KUSÁK, Uherské Hradiště, Antonín GAVALA, Vojtěch GAZÁREK, Veselí nad Moravou, Jan KALÁČ, Veselí nad Moravou  cattering (občerstvení&stravování)

  • Miroslava PRCHLÍKOVÁ, Chylice & Kristýna VLKOVÁ, Kristýna ŽEJDLÍKOVÁ, Ema HENDRYCHOVÁ vyhlašování vítězů

  • Ivan VOJTĚŠEK, Zlechov, VÍTĚZ, Strakonice trofeje

  • VÍTĚZ, Strakonice medaile

  • Jaroslav HLůŠEK, ad. věcné ceny a příspěvky

  •  František ŠUMBERA, West Palm Beach, Jitka HÚSKOVÁ správa areálu

  •  Ondřej PRCHLÍK, Chylice, vjezd, stanování areál


  • Richar LOUPANEC, Marek JANČA, Nela PROCHÁZKOVÁ,  organizace vjezdu u fotbalového hřiště

  • Pavla MARTINKOVÁ, Uh.Hradiště vedoucí závodního družstva ONV, lodě


  • Martina KYSELÁ, Kunovice, Richard PODRÁSKÝ, Tučapy, Michaela TISCHEROVÁ, Chylice trenéři ONV


  • Martin MINAŘÍK bufet

  • BALCÁREK´s crew , Zlín videozáznam

  • Jindřich PAVLÍČEK, Ostrožská Lhota, Roman KNOTEK, Uh.Ostroh, Libor ŠANÁK, Chylice  doprava

  • Lubomír BOTEK webmaster
<< <   1   > >>
Bleskovky

<< <   1 2 3 4 ...   > >>
Akce
17. říjen 2019 -->>zbývá: 2 dny

přihlášky Běh Zlínem/Přes valašské kotáry


29. říjen 2019 -->>zbývá: 14 dní

přihlášky Půlmaraton Otrokovice


Svátky a události
15. 10. 2019, svátek má Tereza.
před se narodila švedská lyžařka Pernilla Wiberg, dvojnásobná olympijská vítězka (´92-´94)
Jméno: admin
V pátek, 6.září si mladí závodníci-Michal Pjajčík, Vendula Kyselá, Ondřej Váverka, Jiří Kusák, Jindřich Daněk, Jan Pavlíček, Klára Studničková a Nikola Gavalová vypádlovali stříbrnou medaili na mistrovství České republiky dračích lodí v Račicích....
Návštěvnost
Celkově:
Administrace
Login:

Password:
rychlostní kanoistika - dragonboating - turistika - rekreační sporty || založeno 1957 || Ostrožská Nová Ves, 687 22, tel:+420 607 677 778, eml: canoe.onv@gmail.com
windguru.cz || yr.no || pmo.cz || kanoe.cz || kanoe.sk || canoe-europe.org || canoeicf.com || tokyo2020.jp