plán


17.01.2019 07:40:45
  • čtvrtek, 17.1., 16:00-cca.18:30 (loděnice; ´06 a st.; trenér Podráský)

běh (neběhající ve středu, dle terénu, min. 2-4km)

nejstarší (ostatní po trenažerech) posilování střídat bench-press s 50% os.hmotnosti s přítahem po 4 nástupech/20-30-MAX-30 opakování) mezi nástupy na činku záda po 15op. (střídat hyperextenzi/zvedání a rotace)

trenažery (starší po posilování; střídat ve dvojicích 9-12x50"rychle/vystřídání)

Pjajčík, Pavlíček, Prchlík (eventuelně náhradník)+trenér Pjajčík odjezd na běžkařský víkend na Šumavu

Zalubil, Janík, Mlčoch individuelně

  • pátek, 18.1., odpoledne  (všichni)

15:40-cca.18:30 (´06 a děvčata ´05; trenér Podráský)

sraz u garáže u fotbalového hřiště v ONV na odjezd do UH, plavání (16:30-18:00), výpomoc s dopravou nutná !, případně sraz 16:15 v aquaparku v UH

rozplavání 200m, 10x25m kraulem max ve dvou skupinách/střídání, 400m prsa, 10x50m kraulem/střídání, vyplavání

15:50-cca.20:30 (´05 chlapci a starší; řidič Pavlíček)

sraz u hřbitova v ONV nebo na autobusových zastávkách na trase hřbitov-loděnice, přesun na

trenažery (4-5x střídat 5´PV a 2,5´RV/bez pauzy případně střídání)

a plavání v UH (18:00-20:00)

rozplavání 200m, 10x25m kraulem max ve dvou skupinách/střídání, 400m prsa, 10x50m kraulem/střídání, 400m kraul, vyplavání znak

18:45-cca.20:30 (´01 chlapci a starší/Pojezný, Zalubil, Janík, Pjajčíková, evd.; trenér Janík)

plavání

rozplavání 300m, 10x25m kraulem/návrat prsa volně, 400m kraul, 10x50m kraulem/střídání ve dvojici, 400m prsa, vyplavání znak

16:50-cca.19:10 (´07 a mladší; trenéři Martinková, Prchlíková, O.Váverka)

sraz u ZŠ v ONV a sportování v tělocvičně TEST: šplh na tyči na čas

Pjajčík, Pavlíček, Prchlík (eventuelně náhradník)+trenér Pjajčík běžkařský víkend na Šumavě

Zalubil, Janík, Mlčoch individuelně

  • sobota, 19.1., dopoledne (všichni; trenéři Podráský, Martinková+?), odpoledne (loděnice;´04 a st., trenér ?)

7:30 cca.13:00

sraz u hřbitova v ONV, běžkařský výjezd (Nová Lhota); dle dopravních, trenérských možností (výpomoc dalších členů oddílu nebo rodičů vítána) a vybavení: nahlašte e-mailem požadavky na velikost obuvi a výšku postavy

15:00-cca. 18:00

posilování jednoručky, 5-6 stanovišť, 5-6 kol po 20 opakováních

saunování

Pjajčík, Pavlíček, Prchlík (eventuelně náhradník)+trenér Pjajčík běžkařský víkend na Šumavě

Zalubil, Janík, Mlčoch individuelně

  • neděle, 13.1., dopoledne (všichni)

10:00-cca. 12:30 (loděnice;´05/mimo děvčat a nezkušených a starší; trenér Martinková)

trenažery rozpádlování 4-5´, 2´TT500- 4´RV- 6´PV- 1´R- 3´TT1000- 5´PV/2´nebo střídání, 10´PV (nestřídající); v případě střídání průběžně strečing !!!

běh (dle terénu, min. 2-4km)

9:20-cca.11:40 (´05 děvčata a nezkušení+´06 a mladší; trenéři Podráský, Duda)

sraz u garáže u fotbalového hřiště v ONV na odjezd do UH, plavání (10:00-11:00), výpomoc s dopravou nutná !, případně sraz 9:45 v aquaparku v UH

Pjajčík, Pavlíček, Prchlík (eventuelně náhradník)+trenér Pjajčík běžkařský víkend na Šumavě

Zalubil, Janík, Mlčoch individuelně

<< <   1 2 3 4 5 6 ...   > >>
Bleskovky

Flag Counter

<< <   1 2 3 ...   > >>
Akce
Svátky a události
19. 1. 2019, svátek má Doubravka.
slaví kanoistka Veronika Húsková, olympijská naděje a slaví kanoista Radek Slavík, juniorský reprezentant ČR 2003, 3.na M-ČR 2003 C4, dragon
Návštěvnost
Celkově:
Administrace
Login:

Password:
rychlostní kanoistika - dragonboating - turistika - rekreační sporty || založeno 1957 || Ostrožská Nová Ves, 687 22, tel:+420 607 677 778, eml: canoe.onv@gmail.com
windguru.cz || yr.no || pmo.cz || kanoe.cz || kanoe.sk || canoe-europe.org || canoeicf.com || tokyo2020.jp