aktuálně

Sportovní vzpomínka na olympijského vítěze Matiju Ljubeka web vsl video

Kanoista Jiří Zalubil a kajakář Jan Pojezný spolu s trenérem Pjajčíkem a čtyřmi kojetínskými závodníky vyrazili v době konání úvodního závodu světového poháru v Szegédu do chorvatské metropole, aby se zúčastnili 17.ročníku mezinárodní regaty u příležitosti vzpomínání na chorvatskou olympijskou ikonu, kanoistu Matiju Ljubeka. Závodilo se ve známém olympijském centru Jarun, kde měl tu čest startovat již nejeden pádlující z Ostrožské Nové Vsi....

vloženo: 21.05.2018

Čtrnáct medailí ze závodu Labsko-Orlického poháru na Pastvinách vsl foto více

Dvě zlaté devítiletého benjamínka Jiřího Uvíry z Kudlovic, vítězství deblkajaku dvanáctiletých Richarda Podráského a Tomáše Cíchy a také třináctiletého kajakáře Filipa Váverky, to je spolu s dalšími osmi cennými kovy (5x stříbro a 5x bronz) výsledná bilance účasti desetičlenného závodního družstva ve sprintech a na dlouhých tratích organizovaných již po třinácté oddílem kanoistiky SK Žamberk....

vloženo: 14.05.2018

Na 65. Nymburské 500 zastoupila ONV kunovická kanoistka Kyselá více

Vendula Kyselá se objevila v sobotním závodě Labsko-Orlického poháru Nymburská 500, když startovala v závodě deblkanoí spolu s plzeňskou Řáhovou....

vloženo: 14.05.2018

Klíčová nominace dospělých i Český pohár mládeže-Zalubil 6x zlatý vsl přhld

Dvacítka závodníků od 12ti let v doprovodu čtyř trenérů a se čtyřmi rozhodčími včetně vrchního Marka Mazura, to je zastoupení Ostrožské Nové Vsi na druhém pohárovém závodě-prvním nominačním, v Račicích. Jeho součástí byl republikový šampionát dospělých na pětikilometrové trati. V prvním soutěžním dnu exceloval na kilometru junior Jiří Zalubil, o den později dvakrát na pětistovce, v pondělí dokonce třikrát, medaili přidala i kanoistka Kyselá....

Sobotní A-finále jeli také Jan Pojezný na deblkajaku, Jan Pavlíček na singlkanoi, Nikola Gavalová na singlkanoi, mezi benjamínky skončil v hromadném startu na kilometru Tomáš Cícha pátý a Richard Podráský čtrnáctý.

Nedělní A-finále jeli David Janík-Jiří Zalubil na deblkanoi mezi muži, Vendula Kyselá na singlkanoi i deblkanoi, Veronika Húsková na deblkanoi, Jan Pavlíček na singlkanoi i deblkanoi, Anna Pavlíčková na deblkajaku, Filip Váverka-Ondřej Prchlík na deblkajaku, Nikola Gavalová na singlkanoi, Tomáš Cícha a Richard Podráský na minikajaku.

Pondělní A-finále jeli Vendula Kyselá i Veronika Húsková na deblkanoi, Jan Pavlíček na singlkanoi. V intervalových startech na 2km dosáhli zajímavých umístění Tomáš Cícha (4.), Richar Podráský (6.), Jan Pojezný (13.). David Janík dopádloval v mistrovském závodě na 5km sedmý.

další podrobnosti telefonicky

startovali:

dospělí

  • Mlčoch Jakub/Ku´96 (nepostoupil z 6.místa v rozjížďce K1 500m, z 8. v mezijízdě K1 200m)
  • Janík David/UH´98 (5.místo C2 1000m spolu se Zalubilem, 7. C1 5km/MČR, nepostoupil z 6.místa v mezijízdě C1 1000m, ze 7. v mezijízdě C1 200m, z 8. v rozjížďce C1 500m)

junioři

  • Zalubil Jiří/UH´00 (vyhrál C1 1000, 500, 200m i 2km a C2 500 i 200m spolu s kojetínským Minaříkem; 5. C2 1000m mezi muži spolu s Janíkem)
  • Krušina Filip/Zl´00 (9. C1 200m, 10. C1 2km, nepostoupil z 5.místa v mezijízdě C1 500m a z 6. v mezijízdě C1 1000m)
  • Pjajčík Michal´01 (27. K1 2km, nepostoupil ze 7.místa v rozjížďce K1 1000m, z 8. v rozjížďce K1 500 a 200m, ze 7. v rozjížďce K2 1000, 500 a 200m spolu s hranickým Pavlíkem)
  • Pojezný Jan/Mí´01 (9. K2 spolu s kojetínským Hejcmanem, 13. K1 2km, nepostoupil ze 6.místa v K2 500 a 200m, ze 7. v rozjížďce K1 500 a 200m a z 9. v mezijízdě K1 1000m)
  • Kyselá Vendula/Ku´01 (3. C1 2km, 5. C2 200 a 500m spolu s plzeňskou Řáhovou, 9. C1 200m, nepostoupila ze 4.místa v mezijízdě C1 500m)
  • Húsková Veronika´01 (9. C2 200 a 500m spolu se sezemickou Seidlerovou, 10. C1 2km, nepostoupila z 6.místa v mezijízdě C1 200m a z 8. v mezijízdě C1 500m)

dorost

  • Váverka Ondřej´02 (27./9. finále C K1 200m, nepostoupil ze 7.místa v rozjížďce K1 500m a z 8.místa v rozjížďce K1 1000m)
  • Húsek Josef´03 (16./7. finále B K1 200m, 24. K1 2km, nepostoupil ze 4.místa v rozjížďce K1 1000 a 500m, ze 7. v rozjížďce K2 1000m spolu s J.Kusákem)
  • Kusák Jiří/OL´03 (38. K1 2km, nepostoupil z 5.místa v rozjížďce K1 500m, z 6. v rozjížďce K1 1000m a ze 7. v rozjížďce K1 200m, ze 7. v rozjížďce K2 1000m spolu s Húskem)

žactvo

  • Pavlíček Jan/OL´04 (7.místo C2 1000m spolu s plzeňským Fojtíkem, 8. C1 1000 i 500m, 9. C1 200m, 10. C1 2km)
  • Pavlíčková Anna/OL´04 (7.místo K2 500m spolu s hranickou Ondrovou, 16./7. finále B K1 200m, 17. K1 2km, 20./2. finále C K1 500m, 23./5. finále C K1 1000m)
  • Prchlík Ondřej´05 (9.místo K2 1000m spolu s F.Váverkou, 11./2. finále B K1 200m, 12./3. finále B K1 500m, 14./5. finále B K1 1000m, 17. K1 2km)
  • Váverka Filip´05 (9.místo K2 1000m spolu s Prchlíkem, 17./8. finále B K1 200m, 18./9. finále B K1 500m, 26. K1 2km, nepostoupil ze 7.místa v mezijízdě K2 1000m)
  • Daněk Jindřich´04 (43.místo K1 2km, nepostoupil z 8.místa v mezijízdě K1 200m, z 9. v mezijízdě K1 500m, z 5. v rozjížďce K1 1000m a z 9. v mezijízdě K2 1000m spolu s Poláchem)
  • Polách František´05 (62.místo K1 2km, nepostoupil z 8.místa v rozjížďce K1 500 a 200m, z 9.místa v rozjížďce K1 1000m a z 9. v mezijízdě K2 1000m K2 spolu s Daňkem)
  • Gavalová Nikola´05 (6.místo C1 200m, 48. K1 2km, diskvalifikována C1 500m, nepostoupila z 8.místa v rozjížďce K1 1000m)

benjamínci

  • Cícha Tomáš´06 (4.místo mK1 2km, 5. mK1 1000m, 6. mK1 500m)
  • Podráský Richard/Tuč´06 (6.místo mK1 2km, 9. mK1 500m, 14.místo mK1 1000m)

trenéři

  • Pjajčík Vít
  • Podráský Richard
  • Martinková Pavla
  • Kyselá Martina

rozhodčí

  • Mazur Marek (vrchní)
  • Mlčoch Tomáš
  • Botek Roman
  • Ondračka Ludvík

nestartovali

  • Pavlačka David´00
  • Veselý Vojtěch/UH´05
  • Andrýsková Simona´05
5. C2 200m
vloženo: 02.05.2018

O první celostátní body a mistrovské tituly v Praze-Zalubil mistrem výsledky

23 pádlujících ze Slovácka ve věku od 10 do 18 let startovalo v úvodnímu pohárovému závodu - republikovému šampionátu na 5km v Praze. Osmnáctiletý Jiří Zalubil se stal mistrem republiky na singlkanoi, sedmnáctiletá Vendula Kyselá byla druhá na deblkanoi a bronz vybojoval deblkajak benjamínků Podráský-Cícha. Vůbec poprvé byl hostitelem tohoto zajímavého sportovního podniku loděnice KVS Praha. Kromě mistrovské trati se závodilo i na "nemistrovské", dvoukilometrové trati (benjamínci - 12ti letí a mladší)....

vloženo: 20.04.2018
<< <   1 2 3 4 5 6 ...   > >>
Bleskovky

Flag Counter

<< <   1 2 3 ...   > >>
Akce
26. květen 2018 -->>zbývá: 3 dny

Moravský pohár, VML, Kojetín více


28. květen 2018 -->>zbývá: 5 dní

přihlášky 2.nominační závod a 3. ČP, Račice


04. červen 2018 -->>zbývá: 12 dní

přihlášky Přerovská 200, VML


Svátky a události
23. 5. 2018, svátek má Vladimír.
slaví kajakář Bohumil Kusák, medailista ME do 23ti let a MS akademiků, finalista evropských a světových šampionátů, člen výkonného výboru oddílu, absolvent FTVS UK v Praze, spolumajitel vyhlášeného řeznictví
Jméno: admin
V Račicích 200, 500, 1000, 2000 a 5000m (dle věkových kategorií a disciplín)
Návštěvnost
Celkově:
Administrace
Login:

Password:
rychlostní kanoistika - dragonboating - turistika - rekreační sporty || založeno 1957 || Ostrožská Nová Ves, 687 22, tel:+420 607 677 778, eml: canoe.onv@gmail.com
windguru.cz || yr.no || pmo.cz || kanoe.cz || kanoe.sk || canoe-europe.org || canoeicf.com || tokyo2020.jp